На Тернопільщині невідомі напали на сільраду
У будівлі пошкоджено вікна.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеві ЗМІ, в селі Іван-Пусте Борщівського району невідомі зловмисники розбили вікна в будівлі сільської ради.
"Хочу зазначити, що це комунальне майно і ремонтуватися воно теж буде за комунальні кошти (ваші з нами кошти, які могли бути витрачені на суспільні цілі) і я вважаю, що це було безглуздо робити. Сподіваємося, що винних знайдуть і покарають", - каже місцевий житель.
Зараз збирають матеріали для порушення провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).
За цією статтею винуватцю загрожує покарання від штрафу в п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до обмеження волі на термін до п'яти років.
Топ коментарі
+11 Igor Rybak
показати весь коментар
05.01.2017 10:01 Відповісти Посилання +7 Sud Lincha
показати весь коментар
05.01.2017 10:06 Відповісти Посилання +6 V T #337929
показати весь коментар
05.01.2017 10:14 Відповісти Посилання