3946 відвідувачів онлайн

Чиновника Київського експертно-технічного центру Держпраці зловили на хабарі у 50 тисяч

Правоохоронці за отримання хабара у 50 тис. грн затримали начальника одного з відділів ДП "Київський експертно-технічний центр Держпраці".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.
Як зазначають, чиновник вимагав грошові кошти у підприємця за складання позитивного експертного висновку на проведення лісосічних робіт.
"Під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в два етапи на загальну суму 50 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України. Чиновнику готують повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та клопотання про обрання запобіжного заходу.
Топ коментарі
+6
Сами навыдумывают всяких идиотических центров, потом за взятку туда трудоустраивают, потом доводят план по взяткам, потом ловят, потом дают взятку отпускают.
Такого идиотизма нигде в мире нет.
показати весь коментар
05.01.2017 10:16 Відповісти
+3
экспертно-технического центра Гоструда

чем они там все занимаються?
гнать всех в шею
показати весь коментар
05.01.2017 10:19 Відповісти
+1
Хорошее начало года! Астанавитессссь! Скоро работать будет не кому
показати весь коментар
05.01.2017 10:14 Відповісти

Завантаження...