Чиновника Київського експертно-технічного центру Держпраці зловили на хабарі у 50 тисяч
Правоохоронці за отримання хабара у 50 тис. грн затримали начальника одного з відділів ДП "Київський експертно-технічний центр Держпраці".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.
Як зазначають, чиновник вимагав грошові кошти у підприємця за складання позитивного експертного висновку на проведення лісосічних робіт.
"Під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в два етапи на загальну суму 50 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України. Чиновнику готують повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та клопотання про обрання запобіжного заходу.
Такого идиотизма нигде в мире нет.
чем они там все занимаються?
гнать всех в шею