У Львівській області від переохолодження загинули 4 людини, - заступник голови МОЗ
Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський на засіданні міжвідомчого оперативного штабу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.
"За оперативною інформацією з шести областей на сьогодні з переохолодженням та обмороженням звернулося до медиків 51 людина. Четверо, на жаль, загинули. Всі загиблі - з Львівської області", - сказав він.
Лінчевський також зазначив, що найчастіше з переохолодженням звертаються у Волинській та Закарпатській областях.
Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що розгорнуто понад 3,5 тисячі пунктів обігріву. За його словами, з початку погіршення погодних умов пунктами обігріву скористалися понад 20 тисяч осіб.
Раніше в ДСНС попередили, що 6-8 січня в Україні похолодає до -25 градусів, можливий сильний сніг.
"За оперативною інформацією з шести областей на сьогодні з переохолодженням та обмороженням звернулося до медиків 51 людина. Четверо, на жаль, загинули. Всі загиблі - з Львівської області", - сказав він.
Лінчевський також зазначив, що найчастіше з переохолодженням звертаються у Волинській та Закарпатській областях.
Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що розгорнуто понад 3,5 тисячі пунктів обігріву. За його словами, з початку погіршення погодних умов пунктами обігріву скористалися понад 20 тисяч осіб.
Раніше в ДСНС попередили, що 6-8 січня в Україні похолодає до -25 градусів, можливий сильний сніг.