7682 відвідувача онлайн
2 734 21

Міноборони Франції посилить захист від кібератак: є реальна небезпека

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан в інтерв'ю французьким ЗМІ, передає Reuters.
За його словами, Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати.
Ле Дріан зазначив, що є реальна небезпека кібератак на об'єкти французької цивільної інфраструктури, а також проти французької демократії і засобів масової інформації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": До кібератаки на ОБСЄ може бути причетна Росія, - глава контррозвідки ФРН

Відповідаючи на питання, чи володіє Франція імунітетом від таких атак, Ле Дріан сказав: "Ні, звичайно, ні, ми не повинні бути наївними".
Як повідомлялося, Федеральне відомство з охорони конституції ФРН у 2016 році викрило кібератаку на комп'ютери Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) і бачить ознаки того, що вона могла бути здійснена з Росії.
Топ коментарі
+6
Доброго ранку, Україна!
Приєднуйся
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.01.2017 08:24 Відповісти
+5
Лучше об этом расскаите проститутке Ле Пен...
показати весь коментар
08.01.2017 08:21 Відповісти
+3
Странно, что они не хотят "договариваться" с кибертеррористами....
показати весь коментар
08.01.2017 08:19 Відповісти

Завантаження...