Міноборони Франції посилить захист від кібератак: є реальна небезпека
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан в інтерв'ю французьким ЗМІ, передає Reuters.
За його словами, Франція не менш вразлива для кібератак з боку іноземних держав, ніж Сполучені Штати.
Ле Дріан зазначив, що є реальна небезпека кібератак на об'єкти французької цивільної інфраструктури, а також проти французької демократії і засобів масової інформації.
Відповідаючи на питання, чи володіє Франція імунітетом від таких атак, Ле Дріан сказав: "Ні, звичайно, ні, ми не повинні бути наївними".
Як повідомлялося, Федеральне відомство з охорони конституції ФРН у 2016 році викрило кібератаку на комп'ютери Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) і бачить ознаки того, що вона могла бути здійснена з Росії.
Приєднуйся
[Зображення недоступне]