5232 відвідувача онлайн

У зоні АТО троє військовослужбовців не повернулися у частину, - штаб

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-центр штабу АТО.

" 8 січня 2017 року троє військовослужбовців однієї з військових частин, яка виконує завдання біля лінії розмежування, не повернулися до місця розташування підрозділу. Зараз з ними зв'язок відсутній ", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Серед шістьох воїнів, яких поранили на Різдво, важких немає. Зараз їм нічого не загрожує, - Матюхін
Топ коментарі
+43
Це ще одна причина провести тотальну евакуацію місцевих мешканців з прифронтової смуги. Війну не можна проводити коли в тилу повно зрадників та пособників терористів. Ближче 20км від фронту не має бути жодних місцевих мешканців, тільки військові.
показати весь коментар
09.01.2017 00:27 Відповісти
+23
В зоне АТО трое военнослужащих не вернулись в часть, - штаб - Цензор.НЕТ 5827
показати весь коментар
08.01.2017 23:57 Відповісти
+21
Может за чаркой засиделись, абы живые были.
показати весь коментар
08.01.2017 23:56 Відповісти

Завантаження...