7005 відвідувачів онлайн
14 633 147

Україна вже пройшла найнижчу точку свого падіння, - Розенко

Найболючіші етапи реформування, які припали на час уряду Арсенія Яценюка і на перші місяці уряду Володимира Гройсмана, вже минули.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Радіо "Свобода".
"І я можу сказати, що в соціальній сфері ми вже сьогодні не говоримо про те, що потрібно мати якісь пенсійні програми або урізати якісь соціальні проекти. Все-таки ми вже пройшли найнижчу точку свого падіння", - сказав він.
За словами віце-прем'єра, підвищення заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень - це перший позитивний сигнал.
Розенко також висловив сподівання, що єдність "президент-парламент-уряд" триватиме й у 2017 році, що дасть змогу, за словами віце-прем'єра, говорити про зростання соціальних стандартів та економіки.
Нагадаємо, 27 грудня Гройсман пригрозив бізнесу стотисячними штрафами за відмову від виплати своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна в 3200 грн.
Топ коментарі
+25
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.01.2017 07:29 Відповісти
+19
[Зображення недоступне] ...
показати весь коментар
10.01.2017 07:27 Відповісти
+18
Тобто, нині ми - "нижче плінтуса"???............
показати весь коментар
10.01.2017 07:21 Відповісти

Завантаження...