Україна вже пройшла найнижчу точку свого падіння, - Розенко
Найболючіші етапи реформування, які припали на час уряду Арсенія Яценюка і на перші місяці уряду Володимира Гройсмана, вже минули.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Радіо "Свобода".
"І я можу сказати, що в соціальній сфері ми вже сьогодні не говоримо про те, що потрібно мати якісь пенсійні програми або урізати якісь соціальні проекти. Все-таки ми вже пройшли найнижчу точку свого падіння", - сказав він.
За словами віце-прем'єра, підвищення заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень - це перший позитивний сигнал.
Розенко також висловив сподівання, що єдність "президент-парламент-уряд" триватиме й у 2017 році, що дасть змогу, за словами віце-прем'єра, говорити про зростання соціальних стандартів та економіки.
Нагадаємо, 27 грудня Гройсман пригрозив бізнесу стотисячними штрафами за відмову від виплати своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна в 3200 грн.
Топ коментарі
+25 Lvbnhj
показати весь коментар
10.01.2017 07:29 Відповісти Посилання +19 Lvbnhj
показати весь коментар
10.01.2017 07:27 Відповісти Посилання +18 Андрій Смицький
показати весь коментар
10.01.2017 07:21 Відповісти Посилання