6233 відвідувача онлайн
37 849 62

Від Трампа вимагають пом'якшити проросійську риторику, - Reuters

Про це пише Reuters, передає Цензор.НЕТ.
З одного боку, сенатори-республіканці, серед яких Джон Маккейн і Ліндсі Грехем, вже заявили про намір подати закон про посилення санкцій проти Росії за втручання в президентські вибори в США. У неділю причетність Кремля до хакерських атак проти демократів визнав навіть майбутній глава адміністрації Трампа Рінс Прібус.

"Це означає, що простір для маневрів Трампа, можливо, звужується", - пише Reuters.
З іншого боку, Трамп, як і Москва, наполегливо заперечує причетність Росії до цих атак.
Однак, на тлі підтвердження участі Кремля в кібератаки проти США дедалі більшою кількістю американських органів від Трампа вимагатимуть жорстких військових, дипломатичних, економічних і, можливо, навіть прихованих контрзаходів проти Росії після інавгурації 20 січня.
"Новій адміністрації США доведеться зайняти більш жорстку позицію", - вважає Найл Гардінер з Heritage Foundation, вашингтонського аналітичного центру, що має великий вплив у команді Трампа.

Одним із захисників більш жорсткої риторики проти Росії може виступити генерал Джеймс Меттіс, якого очікують побачити на посаді міністра оборони США в новій адміністрації. Reuters пише, що в такому випадку Меттіс виявиться в конфронтації з радником Трампа з питань національної безпеки, генерал-лейтенантом Майклом Флінном, у якого більш теплі стосунки з російською владою, і Рексом Тіллерсона, майбутнім держсекретарем, який як СЕО ExxonMobil підтримує тісні зв'язки з Росією.
"Якщо Меттіс закликатиме до жорсткіших відносин із Росією, це підтримає тих, хто виступає за посилення військової присутності США в Європі, в тому числі підвищення кількості військ у балтійських країнах і Польщі, вважають аналітики", - передає Reuters.
Топ коментарі
+18
http://zloy-odessit.livejournal.com/2009412.html Паладины в Польше (фото)
Не могу сказать, что это кошмар российских ура-патриотов, ведь все эти годы они мечтали о том, что бы НАТО и США таки начали шевелиться. Задирались, провоцировали, проливали кровь и захватывали. В общем - дождались.
На фото прибытие САУ M109 Paladin 3-го батальона 29-го полка полевой артиллерии 3-й бронетанковой бригадной боевой группы 4-й пехотной дивизии Армии США в Польшу, Дравско-Поморске. И это лишь небольшая часть того, что будет размещено в Восточной Европе в ближайшие дни, недели, месяцы… В прочем, это уже самое большое единовременное перемещение военной техники Армии США в Европе со времен окончания Второй мировой войны, что говорит о многом.
И возникает лишь один вопрос к ватноголовому стаду… Ещё три года назад США практически полностью уходили из Европы, НАТО находилось в состоянии глубокого анабиоза… но, вам нужен был внешний враг, вам нужно было дразнить быка своей зассаной, трехцветной тряпкой. У вас получилось. И что дальше? Вы готовы к тому, о чём каждый вечер в пьяном угаре спорили с соседом на провонявшейся сигаретным дымом кухоньке в 5 квадратов? А ведь они близко как никогда… А вы всё так же спорите о величие в пьяном угаре, хотя, на самом деле, пора уже давно стирать тряпку.
Переиграли!
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.01.2017 14:09 Відповісти
+12
Трамп, как и любой президент США будет разговаривать с россией только с позиции силы.
В какую обертку это завернуть, - Трамп преподает как конфетку, которую россия усиленно заглатывает.
показати весь коментар
10.01.2017 13:56 Відповісти
+11
в отличии от х#йлостана, в США Президент всего лишь - чиновник и будет делать то кто его видвинул - республиканци
а єто - Вьетнам, Афганистан, Корея, Маккейн, Ромни, Рейган, флон НАТО в Черном море против агресси кацапов в Грузии и многое другое ..
и ничего хорошего кацапам не светит и не отломится
блеф и понти х#йла и его кгбшной шайки закончатся очень скоро .. будете видеть
показати весь коментар
10.01.2017 14:01 Відповісти

Завантаження...