9551 відвідувач онлайн
3 374 15

У Києві відкрили 10 пунктів для утилізації новорічних ялинок

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це повідомили у відомстві.
"Фахівці комунального об'єднання "Київзеленбуд" організували пункти прийому новорічних ялинок", - йдеться в повідомленні.
Зазначено, що фахівці "Київзеленбуду" після подрібнення ялинок мають намір їх використовувати для мульчування (захисту ґрунту від пересихання і перегріву) лунок вічнозелених рослин.
Здати ялинку можна по вулиці Тростянецькій, 58-а, вулиці Електротехнічній, 26, на проспекті Бандери, 26-а, проспекті Голосіївському, 87, проспекті Визволителів, 6, вулиці Дмитрівській, 16, Залізничному шосе, 61, вулиці Герцена, 6, вулиці Новопольовій, 95 і вулиці Бетховена, 8. Повну карту можна подивитися тут.
Як повідомляли, 19 грудня Київська міська державна адміністрація запалила новорічну ялинку на Софійській площі.
Топ коментарі
+2
Який із цих пунктів працюватиме до 1 травня? Як почне дружина сваритися "винеси йолку, винеси йолку", то може відвезу до такого пункту.
показати весь коментар
11.01.2017 11:03 Відповісти
+1
Не так много леса в Украине,чтобы елки на недельку вырубывать....
показати весь коментар
11.01.2017 10:59 Відповісти
+1
Откройте хоть один пункт по утилизации чиновников
показати весь коментар
11.01.2017 11:01 Відповісти

Завантаження...