Військовослужбовець, який тричі йшов у самоволку, отримав 2 роки дисбату
Печерський районний суд Києва засудив військовослужбовця, який тричі самовільно залишав місце служби, до 2 років тримання в дисциплінарному батальйоні.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на військову прокуратуру Центрального регіону, у військовій частині солдат був на посаді механіка автомобільної техніки. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні у військовому госпіталі, він самовільно покинув його і попрямував додому в селище Рокитне (Рівненська область), де перебував півтора місяці. Згодом його затримали співробітники військової служби правопорядку. Після цього він ще двічі самовільно залишав військову частину.
Військового визнали винним за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини).
Топ коментарі
+9 Олег Хардин
показати весь коментар
11.01.2017 12:36 Відповісти Посилання +5 Андрей Шевченко #282677
показати весь коментар
11.01.2017 12:40 Відповісти Посилання +2 Джамал
показати весь коментар
11.01.2017 12:38 Відповісти Посилання