4911 відвідувач онлайн
5 200 19

Військовослужбовець, який тричі йшов у самоволку, отримав 2 роки дисбату

Печерський районний суд Києва засудив військовослужбовця, який тричі самовільно залишав місце служби, до 2 років тримання в дисциплінарному батальйоні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на військову прокуратуру Центрального регіону, у військовій частині солдат був на посаді механіка автомобільної техніки. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні у військовому госпіталі, він самовільно покинув його і попрямував додому в селище Рокитне (Рівненська область), де перебував півтора місяці. Згодом його затримали співробітники військової служби правопорядку. Після цього він ще двічі самовільно залишав військову частину.
Військового визнали винним за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини).

Також читайте: Двох дезертирів спіймали на залізничному вокзалі Ніжина, - Нацполіція
Топ коментарі
+9
А сколько получат депутаты прогуливающие работу - надо посмотреть ВСЕ пятничные заседания Рады и всех "самовольщиков" на фиг в дисбат !!!!
показати весь коментар
11.01.2017 12:36 Відповісти
+5
Ну, если щас дисбат хоть процентов на 50 напоминает эсэсэровский... то лучше бы он какой-нибудь киоск ограбил, чем упорно шлялся где ни попадя. Зона- это курорт, по сравнению.
показати весь коментар
11.01.2017 12:40 Відповісти
+2
За один прогул - 15 суток
показати весь коментар
11.01.2017 12:38 Відповісти

Завантаження...