"Нам весь час показують, що Маріуполь під загрозою", - генерал-майор Кременецький
Постійні обстріли села Широкине (Донецька область) бойовики використовують як тиск, щоб показати, що під загрозою перебуває Маріуполь.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду", про це заявив колишній керівник української частини Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький.
"Є таке поняття, як "турбуючий вогонь". Нам весь час показують, що Маріуполь під загрозою. Це таке соціально-політичний тиск, адже ми знаємо, що в Маріуполі металургійні заводи, знаємо, кому вони належать, ми знаємо, що люди зав'язані на роботу на цих підприємствах", - сказав він.
Топ коментарі
+26 Джамал
показати весь коментар
11.01.2017 15:30 Відповісти Посилання +20 Глеб123
показати весь коментар
11.01.2017 15:31 Відповісти Посилання +12 Глеб123
показати весь коментар
11.01.2017 15:34 Відповісти Посилання