8778 відвідувачів онлайн

"Нам весь час показують, що Маріуполь під загрозою", - генерал-майор Кременецький

Постійні обстріли села Широкине (Донецька область) бойовики використовують як тиск, щоб показати, що під загрозою перебуває Маріуполь.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду", про це заявив колишній керівник української частини Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький.

Також читайте: Трьох воїнів, зниклих три дні тому під Маріуполем, продовжують шукати: до пошукової операції залучено військовослужбовців та підрозділи ВСП, - спікер АТО

"Є таке поняття, як "турбуючий вогонь". Нам весь час показують, що Маріуполь під загрозою. Це таке соціально-політичний тиск, адже ми знаємо, що в Маріуполі металургійні заводи, знаємо, кому вони належать, ми знаємо, що люди зав'язані на роботу на цих підприємствах", - сказав він.
Топ коментарі
+26
"Нам все время показывают, что Мариуполь под угрозой", - генерал Кременецкий - Цензор.НЕТ 9228
показати весь коментар
11.01.2017 15:30 Відповісти
+20
"Нам все время показывают, что Мариуполь под угрозой", - генерал Кременецкий - Цензор.НЕТ 2900
показати весь коментар
11.01.2017 15:31 Відповісти
+12
+ Отказаться от закупок угля и перекрыть воду, свет и тд. С террористами дела и переговоры не ведут! А население само их вынесет на вилах и научится ценить то что имело при Украине
показати весь коментар
11.01.2017 15:34 Відповісти

Завантаження...