4399 відвідувачів онлайн
4 398 117

Порошенко відвідає Одесу і Миколаїв 12 січня, - "Українські новини"

Президент Петро Порошенко має намір відвідати Одесу і Миколаїв 12 січня.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідну інформацію Українським Новинам підтвердили в обласних державних адміністраціях.
Спочатку Президент має намір відвідати Одесу, де планує представити нового голову обладміністрації.
Раніше конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала одеським губернатором Максима Степанова - директора державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів".

Після Одеси глава держави має намір відбути до Миколаєва, де з його участю заплановано урочисте відкриття нового залу фехтування в школі олімпійського резерву.
9 листопада Порошенко звільнив Михайла Саакашвілі з посади голови Одеської обладміністрації, після того, як той 7 листопада оголосив про своє рішення подати у відставку.
Голова Миколаївської обладміністрації Олексій Савченко продовжує роботу після закінчення випробувального терміну. Національна поліція почала розслідувати можливе несанкціоноване втручання конкурсної комісії в роботу системи тестування кандидатів на посаду миколаївського губернатора.
Топ коментарі
+8
Кто нибудь , уберите больного человека...ведь и обидеть грех....
показати весь коментар
11.01.2017 15:41 Відповісти
+7
Ну все...Заживет теперь Одесса...
показати весь коментар
11.01.2017 15:32 Відповісти
+6
зрада?
показати весь коментар
11.01.2017 15:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Джамал, ты всю жизнь сидел и сидишь на шее у украинского общества, работал участковым, но на самом деле не делал ничего. Ты обирал бабушек, торгующих семечками и сигаретами, курировал самогонщиков и пр............... Теперь мы вынуждены такого дармоеда содержать, выплачивая тебе пенсию.......................ЧТО ТЫ ХОРОШЕГО СДЕЛАЛ ЗА СВОЮ НИКЧЕМНУЮ ЖИЗНЬ?
показати весь коментар
11.01.2017 16:41 Відповісти
Ты повторяешья , а это уже болезнь....
показати весь коментар
11.01.2017 16:54 Відповісти
Николаевская, почему у тебя флажок США?
показати весь коментар
11.01.2017 17:12 Відповісти
Женщину не трогай , сатанист.
показати весь коментар
11.01.2017 17:24 Відповісти
Твой бог продал мне твою душу. Недорого.
показати весь коментар
11.01.2017 17:39 Відповісти
Мой Батя твоему сатане меня и за миллиарды не продаст , потому что он мой Отец Небесный , а я его непослушное грешное чадо.
показати весь коментар
11.01.2017 17:44 Відповісти
Ничего ты так и не понял. Разводит вас ваш лживый кумир.
показати весь коментар
11.01.2017 17:55 Відповісти
Ростовский Янек тебе брат,так как волков обижать нехочу,они санитары леса.
показати весь коментар
11.01.2017 16:32 Відповісти
Джамал. Мусорники мусором - с горой и рядом . Снега много, к контейнеру для пластика и алюминия- сугробы. Зато жители подземелья, шерстят контейнеры, и рядом.
показати весь коментар
11.01.2017 16:57 Відповісти
Софи , оно наверное везде так. Да и санитаров хватает.Сейчас тем более.Люди опускаются от такой жизни и пополняют ряды бомжей. Страшно и горько лицезреть.
показати весь коментар
11.01.2017 17:05 Відповісти
А Николаев это в каком штате США?
показати весь коментар
11.01.2017 17:15 Відповісти
Отвали , убогий. Не трогай Софи , ты недостоин ее внимания.
показати весь коментар
11.01.2017 17:25 Відповісти
Порошенко посетит Одессу и Николаев 12 января, - "Українські новини" - Цензор.НЕТ 7262
показати весь коментар
11.01.2017 17:34 Відповісти
Диагноз: православие головного мозга.
показати весь коментар
11.01.2017 17:38 Відповісти
Что крутит ?