Унаслідок обстрілу Авдіївки бойовиками знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов.
"Щось важке прилітало і приземлялося зовсім поруч із заводом. Одну з двох, що залишилися, ліній електропередач перебито, ДФС знеструмлено", - написав він.
Про обстріл промзони також повідомив координатор проекту "Стоп Терор" Семен Кабакан.
"Зараз бойовики відкрили вогонь по промзоні (Авдіївка). Працюють терористи зі 120мм і 152мм знарядь. Стрілецьке і гранатомети не припиняються. Жорсткий обстріл почався годину тому, наші поки мовчать у відповідь. Вогонь ведуть із Макіївки та Ясинуватої", написав він.
Пізніше Кабакан повідомив, що "підрозділи ЗСУ були змушені відкрити вогонь у відповідь у бік вогневих позицій супротивника".
"За 30 хвилин бойовики розбіглися з позицій, у них є втрати, уточнюємо", - зазначив Кабакан.
Спикер АТО Леонид Матюхин за первые 18 часов 11 января зафиксировал одного раненого украинского бойца и 23 обстрела наших позиций террористами. Однако район Светлодарской дуги в его сводку не попал.
О боевых действиях там вечером сообщили местные жители:
«17.55. В Калиновке слышно бои со стороны Светлодарска».
«20:35. Светлодарск. Логвиново, Луганское, Калиновка: стрелковый бой (к/к пулеметы), реже миномет, РПГ»,
А в 21:25 фронтовой волонтер Оксана Быкова, опекающая бойцов АТО в том районе написала: «Пошел замес... Вчера девятеро получили почётные чёрные пакеты, остальным, видать, завидно...Нашим удачи и помолитесь, кто верит. Оркам от души табличек с цифирями».
[Зображення недоступне]