6542 відвідувача онлайн
10 507 37

Комітет Європарламенту одноголосно підтримав безвізовий режим для Грузії

Комітет громадянських свобод Європейського парламенту одноголосно підтримав візову лібералізацію для Грузії. Голосування 12 січня відкриває шлях для фінального голосування в парламенті вже в лютому.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

В інформації зазначається: "Перед тим, як безвізовий режим почне діяти, має відбутися остаточне схвалення і переклад механізму призупинення дії "безвізу" в Європейському парламенті і країнах ЄС.

Дипломати ЄС повідомили Радіо Свобода, що це може статися в березні, і що громадяни Грузії можуть подорожувати без віз у Шенгенську зону з квітня або травня.

Механізм призупинення "безвізу" дозволятиме припинення на дев'ять місяців вільних пересувань Шенгенським простором іноземним громадянам у разі стрімкого зростання нелегальної міграції чи інших зловживань "безвізом" тією чи іншою третьою державою з-поміж 60 країн, із якими ЄС має безвізовий режим.

Також читайте: Рішення про безвізовий режим з ЄС, швидше за все, набуде чинності після виборів у Франції, - Зеркаль

Для України переговори між Радою ЄС і Європарламентом щодо візової лібералізації можуть продовжитися після того, як механізм призупинення "безвізу" запрацює.

Водночас дипломати очікують, що і переговори, і подальше голосування відбудуться оперативно, і Україна зможе отримати "безвіз" приблизно через місяць після Грузії.
Топ коментарі
+32
Вітаю Грузію , ще маленький крок до цивілізації та від мордору .
показати весь коментар
12.01.2017 12:39 Відповісти
+27
шоколадники, так что сделал Саакашвили для Грузии?
показати весь коментар
12.01.2017 12:35 Відповісти
+20
все поздравления грузии и грузинскому народу !
показати весь коментар
12.01.2017 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комитет Европарламента единогласно поддержал безвизовый режим для Грузии - Цензор.НЕТ 1282
показати весь коментар
12.01.2017 12:35 Відповісти
Ключевая фраза: "должно произойти окончательное одобрение и перевод механизма приостановления действия "безвиза" в Европейском парламенте и странах ЕС" - видимо, это означает, что все страны ЕС должны окончательно одобрить применение этого механизма , а значит, опять бюрократия на пару лет с сомневающимися кошёлками в виде нидергландов
показати весь коментар
12.01.2017 12:48 Відповісти
шоколадники, так что сделал Саакашвили для Грузии?
показати весь коментар
12.01.2017 12:35 Відповісти
Я хоть и юлькофан, но скажу: очень много. Он начал те реформы, которые Грузию вывели из совковой жопы. Не трепался о реформах, как наши казнокрады, а реально проводил их.
показати весь коментар
12.01.2017 12:53 Відповісти
сбежал оттуда, очевидно же.
показати весь коментар
12.01.2017 12:56 Відповісти
Долг сделал на всю оставшую жизнь выше его небоскребов..в Батуме..
показати весь коментар
12.01.2017 13:01 Відповісти
Вітаю Грузію , ще маленький крок до цивілізації та від мордору .
показати весь коментар
12.01.2017 12:39 Відповісти
все поздравления грузии и грузинскому народу !
показати весь коментар
12.01.2017 12:41 Відповісти
А українськім корумпованим деклярантам -жолупу ))))
показати весь коментар
12.01.2017 12:46 Відповісти
вы удивитесь, но "украинские корумпированные декларанты" - ездят в Европу безпрепятнственно!
в Европе не хотят видеть таких нищих жлобов, как вы, например
показати весь коментар
12.01.2017 12:50 Відповісти
Питання -чи я прагну їхати в Європу)))))
показати весь коментар
12.01.2017 13:10 Відповісти
А через ціх "наших" корумпованих деклярантів і решта українців отримує ту саму жалупу ))))
показати весь коментар
12.01.2017 13:12 Відповісти
у вас выработался неверный условный рефлекс
судя по тому, что Европа принимает наших коррупционеров с распростёртыми обьятиями - можно сделать вывод, что таких нищих жлобов, вроде нас, она не принимает по простой причине - мы не достаточно коррумпированны
показати весь коментар
12.01.2017 13:27 Відповісти
Порошенко со своей семьей рулит в Украине. Только грабят и набивают карманы баблом. А Саакашвили, он плохой, он гастролер.
показати весь коментар
12.01.2017 12:48 Відповісти
Комитет Европарламента единогласно поддержал безвизовый режим для Грузии - Цензор.НЕТ 8242
показати весь коментар
12.01.2017 12:49 Відповісти
А що михо никто саака не пляще, .....или оно не при бобах, галстук молча жует..
показати весь коментар
12.01.2017 12:58 Відповісти
Убогое,жри это гавн само.
показати весь коментар
12.01.2017 13:22 Відповісти
Механизм приостановки, Механизм приостановки,Механизм приостановки но подождите, Грузии всё-таки дали либерализацию, а нам?
Походу Саакашвили столько пересажал мразоты что даже не смотря на вату во главе назад откатить реформы не могут. А Украина?
Рейтинг Ведения бизнеса Всемирного Банка Украина №80 Грузия №16, а теперь внимание Россия №40, как можно говорить о победе, если на системном уровне, основе основ эффективности Рашка нас опережает с огромным отрывом?!
показати весь коментар
12.01.2017 12:54 Відповісти
Вітаємо братів Грузії.!!
показати весь коментар
12.01.2017 12:57 Відповісти
Третьи страны в шоколаде.Подождут.
показати весь коментар
12.01.2017 12:58 Відповісти
Интересно , а почему за украинцев так усираются паРашисты..
показати весь коментар
12.01.2017 12:59 Відповісти
Ты ЧМО что безвиз получил ??? Из за таких как ты уже 3-й год дожидаемся.Съешь шоколадку.
показати весь коментар
12.01.2017 19:04 Відповісти
Поздравляем свободолюбивый народ Грузии!!!
показати весь коментар
12.01.2017 13:00 Відповісти
Поезд в Перемышле (Польша) ходит под нагрузкой в 100%%. Все работает..
показати весь коментар
12.01.2017 13:00 Відповісти
це, якщо я не помиляюсь, Грузія з 2008-го року тільки отримала/отримує безвіз з ЄС? Ну то, і нам світить не раніше ніж у 2020-22-му році.. Це не швидка процедура.
показати весь коментар
12.01.2017 13:01 Відповісти
Рабов не только в рай но и в ес не пускают.
показати весь коментар
12.01.2017 13:24 Відповісти
ото ж я і бачу, що ти далі своєї Перепердівки нікуди не виіжджало.
показати весь коментар
12.01.2017 13:38 Відповісти
Ты ДЭБИЛ ???? Читать не умеешь ????
показати весь коментар
12.01.2017 13:09 Відповісти
http://allpravda.info/ukraintsy-ischezayut-so-skorostyu-80-chelovek-v-chas-34503.html Украинцы исчезают со скоростью 80 человек в час
Директор Украинского института анализа и менеджмента политики Руслан Бортник заявил, что Украина каждый час теряет 80 своих граждан. . «Ключевым трендом года станет депопуляция украинцев. <…> В прошлом году более миллиона украинцев покинуло страну», - заявил он.
Зачем безвиз?
Комитет Европарламента единогласно поддержал безвизовый режим для Грузии - Цензор.НЕТ 3597
показати весь коментар
12.01.2017 13:24 Відповісти
УКРАИНА ВЕЗДЕ ПРОСРАЛАСЬ
показати весь коментар
12.01.2017 13:36 Відповісти
Uvi, eto EU ********* to sjto obesjcjali, jesli kokoje to vremja , da nebilo vsio vipolneno so storoni Ukraini, hotj propogondoni glagolili - mol vse trebovanija vipolneni, to na etot raz EU nebili gotovi , sjto Ukraina vsiotaki vipolnit, i nestesnjajus skazatj obkakalis, no ne bez vljijanija druzei *****, da da, te orali o strasjnoi perspektive, kak budto ruskim dajot bezviz a ne Ukraincam.
показати весь коментар
12.01.2017 13:45 Відповісти
зато росія твоя всюди у "фаворі" )).. Посла гепнули на очах в усього світу - росія втерлася і потопала в своїх драних лаптях далі. Літак з пропагандонами знищили - росія втерлася і потопала собі у драних лаптях далі. **** звідусіль женуть, як шакала скаженого, росія топає собі далі в своїх драних лаптях. .. Навіть карикатури на ***** та пропагандонів, які до Сирії не долетіли, від Шарлі ****, проковтнули та і поплентались собі.. у драних лаптях..))
показати весь коментар
12.01.2017 20:49 Відповісти
Це як черговий космічний супутник Китаю: трішки завидно, але - і куй з ним!
показати весь коментар
12.01.2017 15:48 Відповісти
Искринне рад за Грузию.!!!
показати весь коментар
12.01.2017 17:31 Відповісти