10717 відвідувачів онлайн
14 608 33

Робота військкоматів вимагає перезавантаження, - Генштаб ЗСУ

Робота військових комісаріатів потребує "перезавантаження", виходу на новий рівень з метою якісного комплектування Збройних Сил, підтримки та соціальної адаптації військовослужбовців, які пройшли через бойові дії в АТО на Сході України.

Про це під час розширеної наради з керівним складом військових комісаріатів підкреслив начальник Генерального штабу Віктор Муженко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

"Протягом 2016 року Збройні Сили України поповнили більше 69 тисяч військовослужбовців за контрактом. Це потужний ривок уперед у плані переведення Збройних Сил на професійну основу. Але це не знімає актуальності проблеми, адже ми маємо бути готові до того, що військовослужбовці, які відслужили встановлені терміни, можуть звільнятися. Це зобов'язує військові комісаріати проводити більш активну роботу", - сказав начальник Генштабу.

Також дивіться: Військовослужбовців із безстроковими контрактами почнуть звільняти в запас із квітня, - Генштаб. ВIДЕО

Він нагадав, що у 2016 році було здійснено ротацію 11 обласних військових комісарів, у першу чергу за рахунок офіцерів, які мають досвід участі в АТО та досвід проходження служби на командних посадах. Разом із цим, за словами начальника Генерального штабу Збройних Сил України, у діяльності військових комісаріатів спостерігалися суттєві недоліки, в тому числі у недотриманні військової дисципліни у деяких з них, що мало негативний вплив на імідж Збройних Сил України.

Керівник Генштабу поставив завдання на поточний рік, в тому числі й щодо завершення ротації військових комісарів усіх рівнів на офіцерів, які мають досвід участі в АТО.

Читайте також: Міноборони розраховує, що контракт, підписаний до закінчення особливого періоду, розірвуть 10% військовослужбовців, - Генштаб ЗСУ

Муженко зауважив, що одним із шляхів підвищення ефективності роботи військових комісаріатів має стати їх переформатування у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки.

"Військові комісаріати мають надавати допомогу колишнім військовослужбовцям у соціальній адаптації. Важливо, щоб постійну підтримку з боку військкоматів відчували учасники АТО, їх родини, і особливо - родини тих військовослужбовців, які загинули під час захисту Батьківщини", - наголосив Муженко.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Україна зацікавлена у співпраці та обміні досвідом із військовими М'янми, - Клімкін. ФОТОрепортаж

Він поставив військовим комісарам завдання щодо формування резерву. Це стосується як оперативного резерву першої черги, який проходитиме збори безпосередньо у бойових частинах, так і оперативного резерву другої черги, який залучатиметься до дій у складі підрозділів територіальної оборони і загонів самооборони.
Топ коментарі
+9
А работа ГШ не требует перезагрузки?)))
показати весь коментар
12.01.2017 15:35 Відповісти
+4
там уже все рехвормировано. мужеложенко на 5-м анале еще в прошлом году отчитался.
показати весь коментар
12.01.2017 15:37 Відповісти
+4
в офицерских отделениях воекоматов сейчас закипела работа по поиску жирных кандидатов на службу по призыву из числа пиджаков. Желательно, очень не хотящих идти в армию )
показати весь коментар
12.01.2017 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А работа ГШ не требует перезагрузки?)))
показати весь коментар
12.01.2017 15:35 Відповісти
там уже все рехвормировано. мужеложенко на 5-м анале еще в прошлом году отчитался.
показати весь коментар
12.01.2017 15:37 Відповісти
робота ГШ требує смертної кари
показати весь коментар
12.01.2017 15:43 Відповісти
разогнать военкоматы.....
показати весь коментар
12.01.2017 15:35 Відповісти
Ага,один раз уже разогнали.... Ну его нафиг
показати весь коментар
12.01.2017 15:39 Відповісти
Перезагрузка - это загрузка того, что было ранее. Ну тут они хоть не врут.
показати весь коментар
12.01.2017 15:36 Відповісти
Вам байден привёз отличную проработанную до деталей программу реформирования ВСУ, предусматривающую отделение хоз функций, дистанциирование президента как гамнокомандующего (что поставили в самую последнюю очередь), и за ее невыполнение ограничивают размер помощи - не **********, делайте то что прописано в очередности и приоритетах.
показати весь коментар
12.01.2017 15:40 Відповісти
Откуда дровишки? И что за отеделение хоз функций? Срочники теперь перестанут быть бесплатной обслугой и вместо них будут подрядчики?
показати весь коментар
12.01.2017 16:10 Відповісти
Не могу вспомнить название организации которая делала аудит и план реформ по реформированию ВСУ под крылом Байдена. Неделю назад читал.
показати весь коментар
12.01.2017 18:54 Відповісти
в офицерских отделениях воекоматов сейчас закипела работа по поиску жирных кандидатов на службу по призыву из числа пиджаков. Желательно, очень не хотящих идти в армию )
показати весь коментар
12.01.2017 15:40 Відповісти
"выход на новый уровень" - це відправити ВСІХ до єдиного воєнкомів в Авдіївську промзону, Піски і на Світлодарську дугу. Нехай там, на місці, покажуть які вони "специ". Але боюсь до передка вони не доїдуть, обісруть удобрять всі богдани по дорозі
показати весь коментар
12.01.2017 15:42 Відповісти
не лякай, мій двоюрідний брат, воєнком (містечко без його згоди не називаю). Вже там побував. Отож закрий своє помело.
показати весь коментар
12.01.2017 15:50 Відповісти
я з вами корів не пас, так що тикайТЕ своїй дружині...
ваш брат там побував - йому повага і подяка.
показати весь коментар
12.01.2017 15:56 Відповісти
за брата приймається
показати весь коментар
12.01.2017 16:08 Відповісти
Не знаю Ваш конкретный случай, но наши "герои"- военком и нач. гарнизона месяц просидев в Краматорске как-то не хвастались своими удостоверениями перед ребятами защищавшими ДАП.
показати весь коментар
12.01.2017 19:08 Відповісти
согласен: впоследствии будет как с ликвидаторами аварии на ЧАЭС - настоящие участники уже на кладбище, а примазавшихся полстраны.
показати весь коментар
13.01.2017 09:57 Відповісти
Военный комиссар ,комиссариат.Блд, не попахивает, а прям воняет совком стадии формирования 20-х годов прошлого столетия.Пока будут комиссары, столько и будет бардак.
показати весь коментар
12.01.2017 15:49 Відповісти
Замполиты , политруки.....а по прежнему - комисары.
показати весь коментар
12.01.2017 15:54 Відповісти
Боян... Перезагружать нада не военкоматы, а саму концепцию обороны. От токо робить того не хто не стане, бо места в новой концепции, таким, як Муженко и компания не буде.
показати весь коментар
12.01.2017 15:58 Відповісти
"Военные комиссариаты должны предоставлять помощь бывшим военнослужащим в социальной адаптации.-что курит Муженко? социальной адаптацией должно государство заниматся...откуда в военкомате деньги на квартиру для участника украинской Отечественной войны,для лечения.протезирования и т.д?
показати весь коментар
12.01.2017 15:59 Відповісти
наши волонтёры тоже денег не имеют, а сделали не мало.
показати весь коментар
12.01.2017 21:47 Відповісти
ЗЫ: попресовать местные власти насчёт выполнения объязаностей военкомы способны. У них то больше прав чем у волонтёров.
показати весь коментар
12.01.2017 21:48 Відповісти
Работа военкоматов требует перезагрузки..
Можно даже сказать - переустановки системы с низкоуровневым форматированием,
чтоб ни один червь или троян не прошмыгнул))
показати весь коментар
12.01.2017 16:02 Відповісти
стенд в Винницком военкомате гордо гласт: "Элитные президентские войска проходят подготовку в НОВОРОССИЙСКОМ военном училище" (не дословно, но смысл передан).
показати весь коментар
12.01.2017 16:20 Відповісти
Шо, не всі комісари проплатили ? )))
показати весь коментар
12.01.2017 16:44 Відповісти
"Работа военкоматов требует перезагрузки, - Генштаб ВСУ" - я знаю одно, что сколько компьютер не перезагружай, без замены операционной системы, всё будет по-старому.
показати весь коментар
12.01.2017 16:52 Відповісти
Смена караула. Пришла очередь поменять людей в военкоматах. Что бы новая молодая команда смогла сбивать бабки с призывников.
показати весь коментар
12.01.2017 16:54 Відповісти
Вариант честно пойти послужить не рассматривается?
показати весь коментар
12.01.2017 16:57 Відповісти
Честно драить параши? Честно черпать говно? Честно красить бордюры? Честно терпеть беспредел и неуставщину? Честно видеть как ушлое офицерье уводит и продает на сторону еду (колбасу, например) которая полагаеться солдатам, а сами срочники жрут глызявую кашу с кусочками жира? Честно иметь учения раз год и честно отсреливать по три патрона? Честно носить штык нож со спиленным (да!) острием?
Срочка ЭТО НЕ ВОЕННАЯ СЛУЖБА. Это даже не подготовка резерва. Срочники - просто раб.сила.
показати весь коментар
12.01.2017 18:38 Відповісти
Дебил???
показати весь коментар
12.01.2017 21:54 Відповісти
Риба гниє з голови - 99% генералів Яника , що зараз керують ЗСУ , не можуть працювати по новому !
показати весь коментар
12.01.2017 18:54 Відповісти
Читаешь выступления Гш и просто поражаешься, с какой планеты эти военно начальники. Такой бред они несут просто становиться страшно за будущее армии. Такое чувство что призрак Янека сидит в ГШ и МО! На счет ротации военкомов на АТОшников на словах красиво.... Но на деле кто пришел с АТО??!!!
показати весь коментар
14.01.2017 06:50 Відповісти
В военкоматах должны служить профессионалы а не АТОшники! У нас поменяли военкомаа на АТОшника Результат он все развалил, чем занимаемся а вот чистим то снега территорию. Ну и какой смысл в таком военкоме