Платіжки, які розіслав киянам ГІОЦ, недійсні, - Київенерго
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Київенерго".
"У зв'язку із розповсюдженням КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ) нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо увагу своїх клієнтів на те, що оплата послуг Київенерго, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами Київенерго, сформованих розрахунковою системою енергокомпанії", - йдеться в повідомленні.
Зазначено, що в платіжках "Київенерго" відображено точні обсяги споживання, коректні нарахування й реквізити особового рахунку клієнта. Тому кошти, сплачені за цими рахунками, гарантовано буде зараховано за спожиті громадянами послуги.
"Просимо не сплачувати послуги за тепло- й електропостачання в січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів", - йдеться в повідомленні прес-служби енергокомпанії.
Також повідомляють, що платіжки Київенерго за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення й гарячу воду - з 15 по 22 січня. Подивитися, як виглядають платіжки можна тут.
Як повідомляли раніше, Київська міська державна адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.
Топ коментарі
+42 roshenko q
показати весь коментар
13.01.2017 11:50 Відповісти Посилання +34 Stuart Pearce
показати весь коментар
13.01.2017 11:59 Відповісти Посилання +20 roshenko q
показати весь коментар
13.01.2017 12:06 Відповісти Посилання