12101 відвідувач онлайн
68 340 126

Платіжки, які розіслав киянам ГІОЦ, недійсні, - Київенерго

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Київенерго".
"У зв'язку із розповсюдженням КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ) нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо увагу своїх клієнтів на те, що оплата послуг Київенерго, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами Київенерго, сформованих розрахунковою системою енергокомпанії", - йдеться в повідомленні.
Зазначено, що в платіжках "Київенерго" відображено точні обсяги споживання, коректні нарахування й реквізити особового рахунку клієнта. Тому кошти, сплачені за цими рахунками, гарантовано буде зараховано за спожиті громадянами послуги.
"Просимо не сплачувати послуги за тепло- й електропостачання в січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів", - йдеться в повідомленні прес-служби енергокомпанії.
Також повідомляють, що платіжки Київенерго за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення й гарячу воду - з 15 по 22 січня. Подивитися, як виглядають платіжки можна тут.
Як повідомляли раніше, Київська міська державна адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.
Топ коментарі
+42
ну и бардак развели шоколадники...
показати весь коментар
13.01.2017 11:50 Відповісти
+34
Почему Приват, созданный практически с нуля, у Коломойского отжали, а краденное гудком Киевэнерго порохатых устраивает. Почему киевляне должы оплачивать гумконвои долбасюрам и миллионные зарплаты мавпам в колорадских футболках?
показати весь коментар
13.01.2017 11:59 Відповісти
+20
а кто ему позволяет это делать? правильно - шоколадные кореша
показати весь коментар
13.01.2017 12:06 Відповісти

Завантаження...