4533 відвідувача онлайн
3 156 16

Українська тенісистка Савчук виграла турнір WTA в Австралії в парному розряді

Українська тенісистка Ольга Савчук здобула свій третій парний титул WTA у професійній кар'єрі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
У фіналі турніру WTA в Австралії Hobart International румунсько-український дует Олару/Савчук у впертій боротьбі здолав сильну канадсько-китайську пару Габріела Дабровска/Чжао-Сюань Ян - 0:6, 6:4, 10:5.

Після поєдинку Савчук зазначила, що її з партнеркою не вибив з колії дуже невдалий початок. "Ми почали боротися за кожен м'яч, намагалися тримати концентрацію, бути сфокусованими. І у нас все вийшло", - розповіла українська тенісистка.
Топ коментарі
+8
Молодец!!!
показати весь коментар
14.01.2017 18:20 Відповісти
+5
показати весь коментар
14.01.2017 18:15 Відповісти
+4
Украинская теннисистка Савчук выиграла турнир WTA в Австралии в парном разряде - Цензор.НЕТ 7955
показати весь коментар
14.01.2017 18:27 Відповісти

Завантаження...