9970 відвідувачів онлайн

Повернення Донбасу може початися восени, - Тука

Процес звільнення окупованих територій Донбасу має початися восени 2017 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Еспрессо.TV" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.
Він зазначив, що питання звільнення від російської окупації Криму та Донбасу необхідно відокремлювати одне від одного, адже, на його думку, для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.
"Щодо повернення Донбасу у мене є чітке враження, що ми матимемо можливість приблизно восени, мабуть, почати реальний процес повернення цих територій. Найімовірніше, невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся", - підкреслив Тука.

За його словами, це станеться не тому, що Україна погодиться провести вибори на Донбасі, а через те, що Росія просто припинить економічну підтримку цих територій через тиск.
"За будь-якими розрахунками будь-яких експертів, як тільки припиниться економічна підтримка, навіть якщо залишити на вагах військову складову, то центральному уряду України знадобиться максимум три місяці, щоб навести там порядок", - пояснив Тука.

Читайте також: Для виплат пенсій на окупованій частині Донбасу щорічно потрібно 30 млрд гривень, - Рева
Топ коментарі
+38
Эксперд - астролог.
Каждый день - новая версия.
показати весь коментар
15.01.2017 18:35 Відповісти
+31
Щоб це робити потрібен закон.Я взагалі прихильниця шляху країн Балтії-потрібно прийняти закон про негромадян.Наступний крок-введення військових адміністрацій на 5 років,заборона виборів на тих територіях,тотальна перевірка населення .І ніякого відхилення від цього шляху,не зважаючи хто б там не "обєспокоївся" правами бувших "граждан лугандонських республік".
По іншому-ніяк,якщо не хочемо впустити заразу до нашої хати
показати весь коментар
15.01.2017 19:01 Відповісти
+28
Так вбивали твій народ...
До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.
Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...
Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.
Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.
Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.
Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...
І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід - їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...
(С)
показати весь коментар
15.01.2017 18:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Тук ,тук!Кто там?- Это я,долб...б Тука! Мне кааажется ,а может и не кажется.Может начнется, а может и нет.Сомнения одним словом.Прекратите платить им пенсии и кормить их и они разбегутся через2-3 месяца нахер.
показати весь коментар
16.01.2017 03:53 Відповісти
Тю, дык мы уже это проходили - пустошь заселят бурятами, для которых донецкий лунный пейзаж, внатуре, является курортом , в сравнении с ихней полосой бездорожья...
показати весь коментар
16.01.2017 07:34 Відповісти
Мечты отрубленной головы
показати весь коментар
16.01.2017 09:33 Відповісти
Уж больно все уверены, в том числе и российская интеллигенция, что Донбасс вернется под контроль Украины. План Кисенджера похоже уже начали продавливать.
показати весь коментар
16.01.2017 10:02 Відповісти
Дякую, генератор випадкових чисел.

А коли там безвіз?))
показати весь коментар
16.01.2017 10:48 Відповісти
Безвиз? А что с ним делать?
Что-то мне подсказывает, что власть мусолит тему т.н. "безвиза" в стиле "а то путин нападет" просто для продолжения дерибана страны.
Кто из участников расстрела сел? Суд по Ефремову - это капля в море.
показати весь коментар
16.01.2017 11:29 Відповісти
Веруем Туке! Все так и будет и не иначе
показати весь коментар
16.01.2017 11:44 Відповісти
Возвращение Донбасса может начаться осенью, - Тука - Цензор.НЕТ 6012https://censor.net/user/363904
Возвращение Донбасса может начаться осенью, - Тука - Цензор.НЕТ 5362Канечно верим г е ш е ф т н и к у !!
Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла,Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла, Бла-бла-бла-бла...
показати весь коментар
16.01.2017 11:51 Відповісти
А не хочет **** спросить у народа Украины хотим ли мы этот ватный недомордор обратно в Украину? Может все таки референдум провести а?
показати весь коментар
16.01.2017 12:42 Відповісти
, , ящетаю , референдум бы показал , что большинству украинцев неинтересна напичканная минами , разграбленная. ватная территория , , пусть оккупанты заботятся о тех кто кричал ."" путин приди ""
показати весь коментар
16.01.2017 15:01 Відповісти
Эх, Тука ты тука(
показати весь коментар
16.01.2017 13:31 Відповісти
это он намекает что нас ЗАСТАВЯТ взять осенью сепаратистов на содержание а нам это преподнесут как ПЕРЕМОГУ нашего гаранта!
показати весь коментар
16.01.2017 13:54 Відповісти
путин пусть кормит ,, его же звали аборигены. ,
показати весь коментар
16.01.2017 15:03 Відповісти
штука или тука,как там тебя зовут в вашей шайке?
Ты или меньше пей тормозную жидкость или не кури навоз,а то ты вчерась говорил,что в этом году Донбасс не будем возвращать,а тепрь вона как запел.
К доктору тебе надо бы,к коновалу,лучше всего....
показати весь коментар
16.01.2017 15:05 Відповісти
Может начаться, а может и не начаться... Дело не в сроках вообще-то.
показати весь коментар
16.01.2017 15:08 Відповісти
А давайте пускай Жора Тука поживет с завтрашнего дня хотя бы в серой зоне, ну допустим в Луганском, и подождет освобождения-ДО ОСЕНИ!!!
показати весь коментар
16.01.2017 17:55 Відповісти
Зачем всё время врать? Безвиз тоже 2 года обещаете, а где он? Сначала сделайте, потом говорите. Не выдавайте желаемое за действительное. Не уподобайтесь кацапам.
показати весь коментар
16.01.2017 19:58 Відповісти
Сторінка 6 з 6