10216 відвідувачів онлайн
5 264 89

90% снігоприбиральної техніки - це машини віком 30-50 років, - Омелян

Більшість снігоприбиральної техніки України вже вичерпала всі свої можливості, тому державі необхідно закупити нові машини.

Про це в ефірі Еспрессо.TV заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Цензор.НЕТ.
Він зазначив, що під час ускладнення погодних умов проводити роботу з очищення українських доріг було вкрай складно, навіть незважаючи на те, що міністерство вивело 1 500 одиниць техніки для цього завдання.

"90% техніки - це машини віком 30-50 років, тобто вони давно вичерпали всі ресурси і не відповідають жодним вимогам сучасної боротьби зі стихією", - зазначив Омелян.
Він висловив надію, що цього року державі вдасться закупити нову техніку для прибирання снігу, яку хочуть купити у вітчизняного виробника. Також техніку можуть вирішити купити і в європейських країнах. Вона вже буде не новою, але значно дешевшою.

На придбання техніки планується виділити близько 750 млн гривень.
Топ коментарі
+16
Чему удивляться ?
Коммуналка - не тот приоритет власти .
Новую технику закупают лишь для ментов - с нами бороться .
показати весь коментар
15.01.2017 20:02 Відповісти
+15
разворовали в ноль
показати весь коментар
15.01.2017 19:58 Відповісти
+13
Странно,два года покупали и вдруг 30-50 лет.
показати весь коментар
15.01.2017 20:02 Відповісти

Завантаження...