90% снігоприбиральної техніки - це машини віком 30-50 років, - Омелян
Більшість снігоприбиральної техніки України вже вичерпала всі свої можливості, тому державі необхідно закупити нові машини.
Про це в ефірі Еспрессо.TV заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Цензор.НЕТ.
Він зазначив, що під час ускладнення погодних умов проводити роботу з очищення українських доріг було вкрай складно, навіть незважаючи на те, що міністерство вивело 1 500 одиниць техніки для цього завдання.
"90% техніки - це машини віком 30-50 років, тобто вони давно вичерпали всі ресурси і не відповідають жодним вимогам сучасної боротьби зі стихією", - зазначив Омелян.
Він висловив надію, що цього року державі вдасться закупити нову техніку для прибирання снігу, яку хочуть купити у вітчизняного виробника. Також техніку можуть вирішити купити і в європейських країнах. Вона вже буде не новою, але значно дешевшою.
На придбання техніки планується виділити близько 750 млн гривень.
Коммуналка - не тот приоритет власти .
Новую технику закупают лишь для ментов - с нами бороться .