10588 відвідувачів онлайн
7 756 42

Цього року з'являться нові залізничні маршрути Україна - Європа, - Омелян

Протягом 2017 планують запустити ще кілька нових поїздів у європейські міста.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури, про це 15 січня 2017 в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Зараз розглядають новий напрямок у Польщу. Крім того, ми хочемо запустити цього року маршрут Мукачеве - Будапешт. Це теж потенційно дуже цікавий напрямок. Розглядаємо напрямок на Словаччину. Упродовж останніх десятиліть склалося так, що "Поїзд номер 1" у нас був на Москву, але має бути на Європу. І ми боремося за це", - наголосив міністр.
Водночас Володимир Омелян підкреслив своє невдоволення роботою керівництва: "Я очікував набагато кращого результату. Я внесу свої пропозиції, безумовно, озвучу бачення, але, оскільки у нас орган управління залізницею - це Кабінет Міністрів України, відповідно, рішення буде ухвалювати уряд. Я сподіваюся, що думку профільного міністра вислухають із належною увагою".
"Реформування будь-якої залізниці - це тривалий процес. Наприклад, Deutsche Bahn проходив цей шлях упродовж 5-7 років. В Україні є речі, які можна зробити швидко, - це стосується прозорості, боротьби з корупцією, відновлення окремих типів рухомого складу, а є речі більш тривалі. Зараз у нас дійсно є певне буксування з реформуванням "Укрзалізниці", хоча початок був дуже гарний. Ми створили нову юридичну особу, зареєстрували Публічне акціонерне товариство, яке передбачало перетворення традиційної радянської моделі управління таким величезним підприємством на європейський штиб. Мусили створити вертикальну холдингову компанію з чітким управлінням, розподілом повноважень, незалежним керівництвом і Наглядовою Радою. На жаль, ми зробили тільки юридичну особу і призначили, як ми сподівалися, незалежне керівництво", - зазначив Володимир Омелян.
Топ коментарі
+4
В этом году появятся новые железнодорожные маршруты Украина-Европа, - а с такими зарплатами, которые мы получаем, нужны дорожки для самокатов через границу.
показати весь коментар
16.01.2017 14:26 Відповісти
+3
Не все смогли жить по новому и вынуждены уехать с Украины .
показати весь коментар
16.01.2017 14:14 Відповісти
+3
И с визами загрузка поезда до Перемышля под 90%.
показати весь коментар
16.01.2017 14:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а безвиз точно примут?? бегу за билетами
показати весь коментар
16.01.2017 14:13 Відповісти
И с визами загрузка поезда до Перемышля под 90%.
показати весь коментар
16.01.2017 14:18 Відповісти
киньте ...
омелян примазуєтся до залізниці..... ЩОБ ПОКАЗАТИ ШО І ВІН такі в тємє......
показати весь коментар
16.01.2017 14:19 Відповісти
Хватит уже про безвиз кукарекать. Сейчас получить визу не сложнее, чем коммуналку заплатить. Мы ж не кацапстане живём.
показати весь коментар
16.01.2017 15:32 Відповісти
петух, сарказма не слышишь??
показати весь коментар
16.01.2017 15:36 Відповісти
Не треба па савєцкі "бороцца "за єто". Просто назначте номером один поїзд Київ-Варшава. Чи Київ - Лондон.
показати весь коментар
16.01.2017 14:14 Відповісти
Не все смогли жить по новому и вынуждены уехать с Украины .
показати весь коментар
16.01.2017 14:14 Відповісти
А шо ещё не все уехали ???
показати весь коментар
16.01.2017 14:14 Відповісти
Мели Емеля,твоя неделя )))
показати весь коментар
16.01.2017 14:16 Відповісти
Так и будут продавать билеты - вам куда ,дайте мне один в Европу
показати весь коментар
16.01.2017 14:17 Відповісти
Скоро безвиз не нужен будет вообще,все и так будут в Европе .
показати весь коментар
16.01.2017 14:17 Відповісти
в *опу
показати весь коментар
16.01.2017 14:18 Відповісти
Неплохо бы запустить поезд Жмеринка - Монте Карло
Расстояние по дороге для автомобилей = 2151 км
Время в пути на автомобиле = 30 час. 43 мин.
Расход топлива = 129.06 литров (если расход 6 литров на 100 км)

Расстояние на самолете = 1615.27 км
Время в пути на самолете = 2 час. 1 мин.

Расстояние на велосипеде = 2043.45 км
Время в пути на велосипеде = 102 час. 10 мин.

Расстояние по дороге пешком = 2021.94 км
Время в пути пешком = 404 час. 23 мин.


По железной дороге пока данных нет, потому что в Монте Карло не идут из Жмеринки поезда.
показати весь коментар
16.01.2017 14:19 Відповісти
Ти хоч би автодорогу з Мацкви до Калуги нормальну у Путі попросив. Нехай би на Каліні проїхався.
показати весь коментар
16.01.2017 14:52 Відповісти
..а что Омельян собирается в этих маршрутах делать как министр инфраструктуры? что от него зависит....? Тоже очем говорил бизнесмен Вадатурский....???
показати весь коментар
16.01.2017 14:23 Відповісти
В этом году появятся новые железнодорожные маршруты Украина-Европа, - а с такими зарплатами, которые мы получаем, нужны дорожки для самокатов через границу.
показати весь коментар
16.01.2017 14:26 Відповісти
Тебе, который прикидывается немцем надо рассказывать ка янукович разводил людей? Ищи лохов на вокзале.
показати весь коментар
16.01.2017 14:59 Відповісти
Хасан.що це за потвора типу фольксдойч ))))
показати весь коментар
16.01.2017 14:34 Відповісти
не рассказывайте сказки- куча авиарейсов с совсем не дешевыми билетами- пачками люди летают.
показати весь коментар
16.01.2017 14:41 Відповісти
Молодец, даже лайк для "людей", а мы знаем этих людей!
показати весь коментар
16.01.2017 15:08 Відповісти
я серьезно знакомая в турагентстве работает: в любой кризис говорит всегда люди летают, билеты некоторые первым классом заказывают по 100 тыс грн ,а в экономе на дальнемагистральных рейсах в теплые края семьями лётают и потом еще отдельно с любовницами ездят. это масса живет бедно, а у кого бабло есть -и их очень много- стараются неотсвечивать и жируют втихаря. сам посмотри на каких машинах ездят- Европе и не снилось
показати весь коментар
16.01.2017 15:21 Відповісти
Мукачево может получить очень мощный импульс в развитии. Маршруты из больших городов Украины до европейских столиц с пересадкой в Мукачево - вполне реальны. Особенно если цены на билеты будут заметно меньше авиационных. Тоже самое можно и нужно делать с морским транспортом. Паромы из Одессы до Констанцы, Варны и далее обеспечат удобство и доход.
показати весь коментар
16.01.2017 14:26 Відповісти
Остапа понесло)))) А космольоти на Луну і Марс-цеж Клондайк ))))
показати весь коментар
16.01.2017 14:31 Відповісти
Мне нечасто доводится ездить в Европу. Я бы с удовольствием сел в поезд и поехал через Мукачево. Без космолета.
показати весь коментар
16.01.2017 14:50 Відповісти
Я не проти. Щасливої дороги )))))
показати весь коментар
16.01.2017 14:55 Відповісти
І Вам нахай щастить в дорозі.
В хорошому розумінні цього побажання.
)))
показати весь коментар
16.01.2017 15:10 Відповісти
нахай = нехай.
Вибачте.
показати весь коментар
16.01.2017 15:11 Відповісти
Є Чоп і є Ужгород.
показати весь коментар
16.01.2017 14:53 Відповісти
2 краще ніж 1.
3 краще ніж 2.
Рух по трьох напрямках може спростити пересування громадян України.
показати весь коментар
16.01.2017 15:09 Відповісти
А їм потрібно зробити всі маршрути через мукачевє... :-/
показати весь коментар
16.01.2017 15:12 Відповісти
Таку бандитську клоаку як мукачевє ніякий імпульс неспасе...
показати весь коментар
16.01.2017 15:15 Відповісти
Гудман, та ти ще не бачив справжню бандитську клоаку... ))
показати весь коментар
16.01.2017 15:55 Відповісти
Колись це питання вже піднімалось і залишилось незавершеним - це проведення заміни колісних пар у потягів на території України. Все нічого маленька незручність, по при те це б відкрило путі в усі країни Европи.
показати весь коментар
16.01.2017 14:35 Відповісти
Для початку можна провести звужені колії хоча б до Києва, Львова, Франківська та Вінниці.
показати весь коментар
16.01.2017 15:53 Відповісти
тоді не треба змінювати колісні пари
показати весь коментар
16.01.2017 15:54 Відповісти
эта колея под Львовом есть, демобилизованных из Венгрии пересаживали из мадьярских вагонов уже на нашей стороне...
показати весь коментар
16.01.2017 16:20 Відповісти
На станціі Чоп,пойташ,де служив ? Я в Естергоме ))))
показати весь коментар
16.01.2017 16:33 Відповісти
Кечкемет, рембат....
показати весь коментар
16.01.2017 16:39 Відповісти
А я в комендантской роте 19 гв.тд, а потім ремроте 37 гв. тп , дмб м76 ))))
показати весь коментар
16.01.2017 16:47 Відповісти
До европейского сервиса все-равно далеко. Вот когда в поездах появятся http://kidsi.com.ua/catalog-stulchiki-dlia-kormlenia стульчики для кормления , тогда можно будет и цены повышать....