10458 відвідувачів онлайн
3 393 16

Після запуску інтерактивної карти ліквідовано понад 100 звалищ, - Семерак

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр екології Остап Семерак, передає Цензор.НЕТ.
Прибрано майже 40% звалищ, дані про які було вказано на карті.
"Так, це лише перші результати 4-місячної роботи інтерактивної карти звалищ, але вони свідчать про зростання відповідальності органів місцевої влади за утилізацію звалищ. Сніг, покривши звалища, трохи знизив активність інформування громадян про те, де вони є. Однак робота з ліквідації заявлених, як і раніше, триває.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вантажівки зі львівським сміттям виявлено в Полтавській області. ФОТО

Активно прибирають смітники в Київській, Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській та Житомирській областях. Прикро констатувати, але серед найбільш пасивних - Одеська, Полтавська, Херсонська, Львівська області та Київ. Донецька і Луганська області демонструють 100% виконання", - написав міністр.

Також читайте: Мінекології презентувало проект стратегії поводження з відходами
Топ коментарі
+4
Спасибо за хорошую новость.
показати весь коментар
16.01.2017 18:35 Відповісти
+2
ликвидировано - это как? назад садовому отправили ?
показати весь коментар
16.01.2017 18:39 Відповісти
+1
В Украине миллион свалок и эти 100 особо не улучшили положение.Где мусороперерабатывающие заводы? Я слышала Япония хотела бы купить наш мусор с терриконов на Донбассе,почему не продаете? Почему не повышаете ответственность за загаживание страны? Сколько стоит вырубка леса,которая идет повсюду и даже в городах ,парках можно спокойно рубить деревья и никто из власти не спросит,почему рубишь?Что у нас за первобытная страна в первобытной властью?
показати весь коментар
16.01.2017 18:36 Відповісти

Завантаження...