Після запуску інтерактивної карти ліквідовано понад 100 звалищ, - Семерак
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр екології Остап Семерак, передає Цензор.НЕТ.
Прибрано майже 40% звалищ, дані про які було вказано на карті.
"Так, це лише перші результати 4-місячної роботи інтерактивної карти звалищ, але вони свідчать про зростання відповідальності органів місцевої влади за утилізацію звалищ. Сніг, покривши звалища, трохи знизив активність інформування громадян про те, де вони є. Однак робота з ліквідації заявлених, як і раніше, триває.
Активно прибирають смітники в Київській, Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській та Житомирській областях. Прикро констатувати, але серед найбільш пасивних - Одеська, Полтавська, Херсонська, Львівська області та Київ. Донецька і Луганська області демонструють 100% виконання", - написав міністр.
Топ коментарі
+4 Чуи
показати весь коментар
16.01.2017 18:35 Відповісти Посилання +2 V T #337929
показати весь коментар
16.01.2017 18:39 Відповісти Посилання +1 larisa890
показати весь коментар
16.01.2017 18:36 Відповісти Посилання