11524 відвідувача онлайн

"Київ сам відмовляється від Донбасу", - Пєсков

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.
"Росія робить все можливе, щоб сприяти цьому внутрішньоукраїнському врегулюванню, щоб в першу чергу сама Україна не відмовлялася від цих республік, бо така абсолютна блокада цих регіонів - у плані виконання соціальних зобов'язань, у плані виплати пенсій, у плані забезпечення інфраструктурного і так далі - скоріше, свідчить про те, що Київ сам відмовляється від Донбасу. І в саме цьому дуже серйозна проблема", - сказав він.

"Говорячи про те, що Україна відмовляється, ми говоримо про те, що всім добре відомо, що Україна не виплачує пенсій, не забезпечує послуг в сфері охорони здоров'я, в соціальній сфері. Це і є проблемою в тому плані, що жодним чином не сприяє зближенню цих республік із Києвом, а навпаки", - заявив Пєсков.
"Росія як країна-гарант робить все можливе, щоб вплинути на сторони цього конфлікту (а це якраз регіони Донбасу і Київ), щоб вони виконували взяті на себе зобов'язання", - додав прес-секретар.
Нагадаємо, 26 грудня народний депутат Семен Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Ветерани починають дії з блокади торгівлі з окупованими територіями". У свою чергу, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість переміщати вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".
Топ коментарі
+60
Киев не платит пенсии и пособия ополченцам!
И не кормит российских солдат - заставляет их мародерствовать!
Безобразие!
показати весь коментар
18.01.2017 13:35 Відповісти
+40
Смерть кацапам! Смерть ворогам!
показати весь коментар
18.01.2017 13:35 Відповісти
+39
Кремляди-прекрасно знают чего хотят.А хотят они "всучить" нам это разрушенное,разграбленное и разрезанное на металлолом ОРДЛО,вместе с "апалченцами",ватными пенсионерами и остальной шушерой про-кацапской,с "особым статусом",при котором любое про-натовское или-же про-европейское решение Украины-это говно будет попросту блокировать.Вот чего хотят кремляди.
показати весь коментар
18.01.2017 13:39 Відповісти

Завантаження...