"Київ сам відмовляється від Донбасу", - Пєсков
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.
"Росія робить все можливе, щоб сприяти цьому внутрішньоукраїнському врегулюванню, щоб в першу чергу сама Україна не відмовлялася від цих республік, бо така абсолютна блокада цих регіонів - у плані виконання соціальних зобов'язань, у плані виплати пенсій, у плані забезпечення інфраструктурного і так далі - скоріше, свідчить про те, що Київ сам відмовляється від Донбасу. І в саме цьому дуже серйозна проблема", - сказав він.
"Говорячи про те, що Україна відмовляється, ми говоримо про те, що всім добре відомо, що Україна не виплачує пенсій, не забезпечує послуг в сфері охорони здоров'я, в соціальній сфері. Це і є проблемою в тому плані, що жодним чином не сприяє зближенню цих республік із Києвом, а навпаки", - заявив Пєсков.
"Росія як країна-гарант робить все можливе, щоб вплинути на сторони цього конфлікту (а це якраз регіони Донбасу і Київ), щоб вони виконували взяті на себе зобов'язання", - додав прес-секретар.
Нагадаємо, 26 грудня народний депутат Семен Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Ветерани починають дії з блокади торгівлі з окупованими територіями". У свою чергу, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість переміщати вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".
И не кормит российских солдат - заставляет их мародерствовать!
Безобразие!