9624 відвідувача онлайн
7 256 98

Гройсман сьогодні святкує своє 39-річчя

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман в п'ятницю, 20 січня, відзначає 39-й день народження.

Гройсман народився 20 січня 1978 року у Вінниці, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Прес-секретар прем'єра Дмитро Столярчук повідомив, що на свій день народження Гройсман візьме відпустку і проведе його в колі сім'ї, однак не уточнив, чи буде він святкуватиме в Києві чи в іншому місті, або країні.
Оскільки Прем'єр-міністр перебуватиме у відпустці, офіційних зустрічей на п'ятницю не заплановано.
Гройсман одружений і виховує 2 дочок і сина.
Нагадаємо, Гройсман у 1999 році закінчив Вінницький інститут регіональної економіки й управління, у 2003 році - Міжрегіональну академію управління персоналом і у 2010 році - Національну академію державного управління при Президентові України.
З 1994 по 2005 роки він працював на керівних посадах у комерційних структурах.
У 2002 році був обраний депутатом Вінницької міської ради, у 2005 році - секретарем Вінницької міськради й у 2006 році у віці 28 років був обраний мером Вінниці, ставши наймолодшим мером обласного центру України, а в 2010 році був переобраний на другий термін.
У лютому 2014 року Гройсмана призначили віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства.
У листопаді 2014 року він пройшов до Верховної Ради 8-го скликання за списком партії "Блок Петра Порошенка" і був обраний спікером.
14 квітня 2016 року парламент призначив Гройсмана Прем'єром.
Гройсман задекларував 1 487 310 гривень доходів і 2 561 227 гривень на банківських рахунках, а також 2 380 000 гривень, 460 тис. євро і 870 тис. доларів готівки у 2015 році.
Топ коментарі
+38
П О З Д Р А В Л Я Е М !!!!! Желаем что жил так, как весь украинский народ ! Не хуже, не лучше !
показати весь коментар
20.01.2017 08:05 Відповісти
+37
Щоб такого побажати пану Гройсману? Ні не буду - забанять...
показати весь коментар
20.01.2017 08:03 Відповісти
+30
С днем рождения родной!
Гройсман сегодня празднует свое 39-летие - Цензор.НЕТ 5898
показати весь коментар
20.01.2017 08:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щоб такого побажати пану Гройсману? Ні не буду - забанять...
показати весь коментар
20.01.2017 08:03 Відповісти
Гройсман сегодня празднует свое 39-летие - Цензор.НЕТ 5904
показати весь коментар
20.01.2017 08:16 Відповісти
Шоколад и его двоюродный племяш Гося .....где-то там и Шоколад-младший.... а вы Янык, Янык, Янык с сыновьями ....
показати весь коментар
20.01.2017 08:33 Відповісти
Під час війни дні народження проводять на роботі у звичайному робочому ритмі.
показати весь коментар
20.01.2017 08:57 Відповісти
Гройсман сегодня празднует свое 39-летие - Цензор.НЕТ 8651
показати весь коментар
20.01.2017 09:23 Відповісти
А говорят, не одежда красит человека. Наглое вранье!
показати весь коментар
20.01.2017 09:26 Відповісти
Менше думаючих людей - менше проблем для політиків. Все, що відбувається навколо, - геноцид держави Україна по відношенню до своїх громадян в чистому вигляді.
http://espreso.tv/article/2017/01/19/*********************

что здесь добавишь.....
показати весь коментар
20.01.2017 08:39 Відповісти
шоб он жил на одну минимальную зарплату!!!
показати весь коментар
20.01.2017 08:42 Відповісти
і йому відмовились оформити субсидію
показати весь коментар
20.01.2017 08:48 Відповісти
Шоб он налоги плотил, во!
показати весь коментар
20.01.2017 14:03 Відповісти
Шоб он жил на одну зарплату 3200 )))
показати весь коментар
20.01.2017 09:07 Відповісти
Какие вы щедрые-на прожиточный минимум(1600)!
показати весь коментар
20.01.2017 10:14 Відповісти
букет квітів та щоб Барна йому там нічого не причавив унизу.
показати весь коментар
20.01.2017 10:07 Відповісти
П О З Д Р А В Л Я Е М !!!!! Желаем что жил так, как весь украинский народ ! Не хуже, не лучше !
показати весь коментар
20.01.2017 08:05 Відповісти
на 3200
показати весь коментар
20.01.2017 08:08 Відповісти
Як уся країна, 3200 в декларації, а решта в конверті?
показати весь коментар
20.01.2017 09:57 Відповісти
Добре побажання. І головне - вірне!
показати весь коментар
20.01.2017 08:21 Відповісти
Так а чого не наливает?
показати весь коментар
20.01.2017 08:05 Відповісти
"С 1994 по 2005 годы он работал на руководящих должностях в коммерческих структурах".(c)

А это как? У нас что такое возможно? Будучи несовершеннолетним, не завершив учебу в ОШ. С 16 лет!!! Талантище, наверное.
показати весь коментар
20.01.2017 08:06 Відповісти
этот народ имеет много талантов особенно взуть
показати весь коментар
20.01.2017 08:15 Відповісти
Он у папика на базаре работал. Нах та школа.
показати весь коментар
20.01.2017 08:17 Відповісти
Я с 17 лет работать начинал, в коммерческой структуре, сразу после школы, учился заочно... в 19 уже был на руководящей должности
показати весь коментар
20.01.2017 10:19 Відповісти
Ну и что с того?
показати весь коментар
20.01.2017 08:07 Відповісти
надеюсь, сороколетие встретит на зоне, в лучшем случае
показати весь коментар
20.01.2017 08:14 Відповісти
да... больше народ не выдержит --- просто народ уничтожат...
показати весь коментар
20.01.2017 08:16 Відповісти
ну сейчас выдерживает же. а дальше, как всегда - спецы и те, у кого есть накопления свалят.
показати весь коментар
20.01.2017 08:20 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2017 08:15 Відповісти
Пожелаем этому товарищу 40 лет встретить в Ростове.
показати весь коментар
20.01.2017 08:16 Відповісти
Какой нах Ростов? Только Колыма. Однозначно!
показати весь коментар
20.01.2017 13:45 Відповісти
Гросік!
Багато не жери.
Жадібність фраєра погубить.
показати весь коментар
20.01.2017 08:18 Відповісти
Цікаво, Трамп Гросіка привітає?
Мабуть в інаугураційній промові Гросік буде головним цвяхом
показати весь коментар
20.01.2017 08:22 Відповісти
Судя по написанному ума хватило только на три диплома. Я с ужасом представляю - сколько ещё дров наломает этот дровосек с шоколадной компанией.
показати весь коментар
20.01.2017 08:27 Відповісти
С чем мы его и не поздравляем! (Он же этого хотел?)
показати весь коментар
20.01.2017 08:30 Відповісти
Надеюсь, это будет последний день рождения при власти.
показати весь коментар
20.01.2017 08:33 Відповісти
А я надеюсь, что это будет последний год этой власти.
показати весь коментар
20.01.2017 08:37 Відповісти
С днем рождения родной!
Гройсман сегодня празднует свое 39-летие - Цензор.НЕТ 5898
показати весь коментар
20.01.2017 08:37 Відповісти
долгих лет..каторжных работ..
показати весь коментар
20.01.2017 08:38 Відповісти
такие чаще пристраиваются "рабами на галерах"
показати весь коментар
20.01.2017 09:52 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2017 11:05 Відповісти
Желаю, чтобы у тебя всё было, чтобы ты жил 500 лет и каждый день звонил по номерам 111, 112, 113.
показати весь коментар
20.01.2017 08:39 Відповісти
Пожелаю ему мудрости,совести и ответственности.Все остальное у него есть.
показати весь коментар
20.01.2017 08:39 Відповісти
пс.Пожелания на ветке конечно...
Проклинать никогда нельзя,иначе вернется бумерангом вам же или вашим близким.
показати весь коментар
20.01.2017 08:41 Відповісти
По вашим описаниям мы будто в КНДР живем...
показати весь коментар
20.01.2017 09:26 Відповісти
проклятие- и есть бумеранг...а может делать и дела для того.что бы от народа к нему возвращался бумеранг с благодарностью и благословением...какая чаша будет наполненна.та и отпустится Всевышним на голову заслужившего...есть две от начала создания человеков - благословения и проклятия....каждый ее наполняет сам своими делами..
показати весь коментар
20.01.2017 09:48 Відповісти
''Нема пророка в своїй вітчизні''
показати весь коментар
20.01.2017 10:04 Відповісти
Про "остальное" которое "у него есть", можно поподробнее?
показати весь коментар
20.01.2017 08:43 Відповісти
То,что стандартно желают на ДР.
Вас никогда не поздравляли?
показати весь коментар
20.01.2017 08:45 Відповісти
Тут особый случай. Столько зла, за столь короткое время, принести людям - это надо уметь...
показати весь коментар
20.01.2017 08:52 Відповісти
Они обещали исправить все совершенное уже существующим злом,но пока не выполнили.
показати весь коментар
20.01.2017 08:57 Відповісти
Та да. А эти они к "сущестующему злу" никакого отношения не имели. Их с Марса прямо на выборы перекинули
показати весь коментар
20.01.2017 09:02 Відповісти
Вы тоже не из добрых,даже не из наших.Так что...
показати весь коментар
20.01.2017 09:04 Відповісти
Что пожелать Гройсману? Чтобы в этом году исполнилась хотя бы тысячная часть всего того хорошего, что желает ему украинский народ.
показати весь коментар
20.01.2017 08:41 Відповісти
Как можно такие гадости человеку на аменины желать?
показати весь коментар
20.01.2017 09:00 Відповісти
Чтоб ты жил, как обычный украинец!
показати весь коментар
20.01.2017 09:05 Відповісти
Гройсман сегодня празднует свое 39-летие - Цензор.НЕТ 9291
показати весь коментар
20.01.2017 09:29 Відповісти
Получил истинное удовольствие от таких греющих душу пожеланий премьеру. Прям почувствовал себя именинником.
показати весь коментар
20.01.2017 09:30 Відповісти
39 тротиловых шашек тебе Грося в торт!
показати весь коментар
20.01.2017 10:20 Відповісти
откуда бабки интересно?
показати весь коментар
20.01.2017 10:50 Відповісти
мечта мавзолейного жителя. у нас каждая кухарка может управлять государством. но почему к примеру не академик, для эксперимента?
показати весь коментар
20.01.2017 10:54 Відповісти
Бажаю Вові Г. совісті та розуму та щоб все, що він нажив нечесним шляхом на крові та сльозах українців, віддалося йому сторицею і, щоб він кожну хвилину жив із розумінням, що за все накоєне, він буде відповідати.
показати весь коментар
20.01.2017 12:41 Відповісти