Кабмін не має наміру виплачувати субсидії населенню грошима
Кабінет Міністрів не має наміру в результаті переходу до монетизації субсидій за комунальні послуги виплачувати їх населенню грошима. Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Національного радіо України" заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Українські новини.
Він уточнив, що в контексті переговорів про монетизацію субсидій із Міжнародним валютним фондом мова про перехід держави на розрахунок грошима з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги.
"Велика частина розрахунків за субсидії відбувається в клірингової формі, не в грошовій. І ось коли ми говоримо про монетизацію в тому розумінні, як її прописує МВФ, йдеться про те, щоб у нас не було взаємозаліків, а не щоб ми надавали субсидію грошима за послуги ЖКГ. Про це мова сьогодні, а не про те, щоб платити людині, яка оплачуватиме послуги", - сказав Рева.
Він зазначив, що переговори з цього питання ще тривають.
Топ коментарі
+23 Олег Хардин
показати весь коментар
20.01.2017 15:44 Відповісти Посилання +18 piligrim
показати весь коментар
20.01.2017 15:45 Відповісти Посилання +13 Alexander Savely
показати весь коментар
20.01.2017 15:49 Відповісти Посилання