9710 відвідувачів онлайн
21 072 50

Кабмін не має наміру виплачувати субсидії населенню грошима

Кабінет Міністрів не має наміру в результаті переходу до монетизації субсидій за комунальні послуги виплачувати їх населенню грошима. Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Національного радіо України" заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Українські новини.
Він уточнив, що в контексті переговорів про монетизацію субсидій із Міжнародним валютним фондом мова про перехід держави на розрахунок грошима з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги.
"Велика частина розрахунків за субсидії відбувається в клірингової формі, не в грошовій. І ось коли ми говоримо про монетизацію в тому розумінні, як її прописує МВФ, йдеться про те, щоб у нас не було взаємозаліків, а не щоб ми надавали субсидію грошима за послуги ЖКГ. Про це мова сьогодні, а не про те, щоб платити людині, яка оплачуватиме послуги", - сказав Рева.
Він зазначив, що переговори з цього питання ще тривають.

Також читайте: Рева про космічні платіжки за опалення в Києві: Розбираємося і будемо гостро реагувати на такі факти
Топ коментарі
+23
Правильно, ибо население для них это быдло а зачем быдлу гроши ???
показати весь коментар
20.01.2017 15:44 Відповісти
+18
то есть - главные растратчики через дырявые трубы ничего не потеряют и останут при более чем своем, а у населения, получающего "субсидии", как не было смысла экономить, так и не появится
показати весь коментар
20.01.2017 15:45 Відповісти
+13
в этом то и смысл. олигархи задирают цены, держава им за это платит, а народ всем должен. просто и красиво.
показати весь коментар
20.01.2017 15:49 Відповісти

Завантаження...