10659 відвідувачів онлайн

Жебрівський розповів, що потрібно для мирної деокупації Донбасу

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мені б дуже хотілося, щоб деокупація пройшла мирним шляхом. Кожне втрачене життя є неймовірною цінністю", - сказав він.

"Для цього необхідно кілька речей. Перше - щоб західні партнери були об'єднані і продовжували свій тиск на Росію, друге - проведення реформ в Україні, третє - побудова нових Донеччини та Луганщини, яка б кардинально відрізнялася від того, що там є. Ще однією запорукою цієї мирної деокупації є побудова сучасного мотивованого українського війська. Це ті заходи, які прискорять мирну деокупацію", - вважає чиновник.

Читайте також: Крим не міняємо і Донбас не здаємо. Ми будемо вигризати кожен метр української землі, - Ірина Геращенко

Нагадаємо, 31 серпня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв концепцію державної цільової програми відновлення та побудови миру в східних регіонах України.
Топ коментарі
+28
нужна деокупация от рыгошикаладной опг Верховной Рады, Кабмина и Банковой
показати весь коментар
21.01.2017 20:41 Відповісти
+24
Очередной жулик ,рассказывает очередные сказки ....а гешефт тем временем идёт полным ходом ....
показати весь коментар
21.01.2017 20:40 Відповісти
+21
Смотрите на мир ясными и открытыми глазами , и главное - своими .
Давайте честно - процентов 90 ныне проживающих на Донецко-Луганском бантустане есть сепары , маргиналы , убийцы украинцев и люди с пониженной социальной ответственностью .
Они не нужны никому , даже ***** .
Их не принимать и адаптировать , их сажать и расстреливать нужно . Это если честно .
А сделать этого мы не можем , ибо во главе страны находятся мало того , что не украинцы ( и не украинец может быть патриотом Украины ) , а , скажем прямо , враги Украины .
Ибо столько вреда принести народу страны , сколько принесли Порошенко , Гройсман , Яйценюх и ибо с ними , не смогли даже кацапы во главе с ****** .
Вот так .
показати весь коментар
21.01.2017 20:48 Відповісти

Завантаження...