12075 відвідувачів онлайн

"Час попрощатися з ілюзіями, що стосовно нашої країни скасують санкції", - Медведєв

Жителям Росії не варто сподіватися на те, що санкції проти РФ незабаром будуть зняті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на з'їзді партії "Єдина Росія".
"Час попрощатися з ілюзіями, що стосовно нашої країни будуть скасовані якісь санкції. Очевидно, що все це надовго", - сказав він. "Годі сподіватися на чужі вибори", - вважає прем'єр.

Читайте також: Ми не прагнемо домогтися рішення про скасування санкцій, - Лавров
Топ коментарі
+89
а вот лугандон более оптимистичен:
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 4644
показати весь коментар
22.01.2017 14:23 Відповісти
+79
А вот так выглядит человек, не боящийся своего народа, потому что он не ограбил и не нае@ал его!
Он не построил для себя замков,
не скупал пачками яхты, самолёты и брюллики,
не сделал миллиардерами родню и дружков за счёт обворовывания страны,
не превратил людей в нищий скот, готовый работать за еду,
не заставил пенсионеров просить милостыню у метро,
не убил медицину и образование,
не довёл государство до того, что на лечение больных детишек люди вынуждены собирать по копейке всем миром через смс...

Обыкновенный человек, а не Бог, не ВоШьдь, не Император ************ идиотов.

"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 6489
показати весь коментар
22.01.2017 14:27 Відповісти
+74
Исключительно во благо.
показати весь коментар
22.01.2017 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Вас, мудаков, уже готовятся бетоном заливать, а вы все об отмене санкций мечтаете? Дебилы, ***...
показати весь коментар
22.01.2017 20:54 Відповісти
ипали, ипут и будут ипать! - так было, так есть и так будет!
показати весь коментар
22.01.2017 22:58 Відповісти
Ни фига. Рано или поздно они сдохнут, и тогда ТАК БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ
показати весь коментар
24.01.2017 14:06 Відповісти
Продолжение хита "Денег нет но вы держитесь..."
https://www.youtube.com/watch?v=AlN83ksFw2I

http://censoru.net/15996-kliki-layki-deneg-net-set-snova-ugaraet-nad-medvedevym-novoe-video.html
показати весь коментар
22.01.2017 23:01 Відповісти
Ничего, санкции только на пользу!
показати весь коментар
22.01.2017 23:28 Відповісти
Это заявление нужно понимать так - "как были мировыми гопниками, так ими и останемся".
показати весь коментар
23.01.2017 03:36 Відповісти
Маленький Боренька никогда не кричал в магазине детских игрушек:
- Купи-купи-купи!
Он начинал с какой-нибудь отвлеченной темы. Например:
- Папа, а твое детство тоже было тяжелым и безрадостным?
показати весь коментар
23.01.2017 07:21 Відповісти
Устами ручной мишутки Путин готовит население к неприятной правде?
показати весь коментар
23.01.2017 07:47 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 9992
показати весь коментар
23.01.2017 08:16 Відповісти
все-таки полезно бывать в интернете. Вот что-то и узнал....
показати весь коментар
23.01.2017 08:45 Відповісти
истину глаголит. И таки да, кремль будет разрушен
показати весь коментар
23.01.2017 09:19 Відповісти
Святая вера в это событие не многим больше отличается от их веры в отмену санкций.
показати весь коментар
23.01.2017 11:20 Відповісти
первый раз умные слова от медведьева))))
показати весь коментар
23.01.2017 10:56 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 8549
показати весь коментар
23.01.2017 11:07 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 5470
показати весь коментар
23.01.2017 11:08 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 1643
показати весь коментар
23.01.2017 11:10 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 991
показати весь коментар
23.01.2017 11:12 Відповісти
"Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 2212
показати весь коментар
23.01.2017 11:14 Відповісти
http://www.sknews.ru/rubriki/society/72849-glava-mvf-jesli-sberbank-rossii-uchastvujet-v-sankcijah-protiv-rossii-sankcii-vechny.html Глава МВФ: «Если Сбербанк России участвует в санкциях против России - санкции вечны».
показати весь коментар
23.01.2017 11:22 Відповісти
Ещё три банка на мацковии лишились лицензии ЦБ.http://www.kommersant.ru/doc/3199623
А говорят, что санкции слабые.
показати весь коментар
23.01.2017 11:40 Відповісти
1
показати весь коментар
23.01.2017 11:55 Відповісти
https://ff61528.wixsite.com/funtura/single-post/2017/01/21/kisel "Пора расстаться с иллюзиями, что в отношении нашей страны будут отменены санкции", - Медведев - Цензор.НЕТ 2289
показати весь коментар
23.01.2017 12:06 Відповісти
Трампу запретили пользоваться Android-смартфоном https://t.co/BkskuTwQ0Q http://fakeoff.info/trampu-zapretili-polzovatsya-android-smartfonom/ …

а кацапсины думали,что он может санкции им отменить
показати весь коментар
23.01.2017 12:50 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2017 14:23 Відповісти
Трошки історії:
В 2014 році після анексії Криму президент РФ промовив свою "тронну" промову, в якій одним із месіджів було наступне: "нам, тобто РФ, необхідно 500 млрд.$ на переозброєння до 2020 року (в РФ розроблена програма по переозброєнню, інформація доступна в інтернеті). В програму входить: переозброєння ракет дальної дії з ядерними боєголовками (ракети направлені на США); побудова 3...4 ядерних підводних лодок нового покоління з крилатими ракетами (вартість однієї 3...4 млрд. $), озброєнними ядерними зарядами; побудова 50...100 нових літаків (Су-35 і інші) четвертого-пятого покоління (вартість одного літака 30...40 мільйонів $) і т.д.
Адміністрація Б.Абами усе це послухала і рішила наступне: ага ви нам погрожуєте і вам потрібні 500 млрд. "наших баксів", так ми усе "зробимо", щоб ви їх не отримали... Зразу ж Б.Адама через неділю після "тронної" промови "вискочки" вилітає у Брюсель, а потів через декілька днів в Саудівську Аравію... І через місяць-два, нарощується СА добовий добуток нафти і ціни поступово починають повзти вниз... Також на зниження ціни на нафту вплинули: збільшення добутку нафти в США, зняття санкцій з Ірану та поступовий спад росту економіки в Китаї (до 2...3% за рік при попередніх 6...15%), який привів до зменшення закупівельного добового об'єму нафти майже у 2 рази. (Прибуткова частина бюджету РФ в 2013 році складалася із 50% прибутку від продажу нафти, 12% - від продажу нафтопродуктів ..., а уже в 2016 році - відповідно 44% і 13..14%). А далі поступове падіння грошової одиниці РФ...
Паралельно із заходами щодо зменшення ціни на нафту адміністрацією Б.Абами разом з партнерами, країнами НАТО, були впроваджені економічні санкції, які діють і до теперішнього часу. Задачами поступового введення санкцій було: спочатку зменшення, а потім і припинення надходження інвестицій, тобто долларів ($), в економіку РФ: виведення інвестицій і активів, тобто $, із банківської системи; припинення впровадження нових технологій в економічні галузі РФ та оборонний комплекс і т.д., одним словом поступове переведення російської економіки від прибуткової до занепадаючої...
Тепер останнє: останнє висловлювання уже нового президента Д.Трампа: "...санкції будуть зняті, коли в РФ будуть ліквідовані, тобто зняті з озброєння, ракети дальної дії з ядерними боєголовками...". Ось і казочці кінець...
Санкції будуть зняті тоді, коли в керівництві РФ буде знаходиться людина, яка лояльна уже буде до Адміністрації Д.Трампа. А поки що в РФ не видно "нового Додона" для США, то санкціїї будуть то трохи зменшуватися, то трохи посилюватися.... і т.д....
показати весь коментар
23.01.2017 14:24 Відповісти
Сторінка 4 з 4