11426 відвідувачів онлайн
12 611 33

Жителі Запоріжжя збудували живий ланцюг на ДніпроГЕСі

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", в акції взяли участь кілька сотень людей. Групи людей з червоно-чорними та державними прапорами України рушили ДніпроГЕСом із правого і лівого берега Дніпра назустріч один одному. Зустрівшись на середині греблі, учасники акції "побраталися", після чого, взявшись за руки, побудували півкілометровий живий ланцюг.
Активісти виконували українські пісні, а також скандували патріотичні гасла: "Незалежність України ми повинні зберегти і передати своїм спадкоємцям", "Москві не можна довіряти", "Україна - єдина". Живий ланцюг активно підтримували сигналами водії, які проїжджали через греблю.
"Україна - один народ, українська нація - єдина. І саме тому сьогодні ми об'єднали два береги Дніпра. Схід і захід України багато років штучно роз'єднували, але перемогло прагнення українців до об'єднання, створення єдиної соборної України. Наша держава подолає всі випробування, і ми переможемо", - заявив керівник запорізької організації ВО "Свобода" Костянтин Денисов.

Нагадаємо, 22 січня 2017 року в Україні відзначається День соборності - 98-та річниця підписання Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Топ коментарі
+16
Проголодався , кацапчик?
показати весь коментар
22.01.2017 15:48 Відповісти
+12
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.01.2017 16:25 Відповісти
+12
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.01.2017 16:29 Відповісти

Завантаження...