9360 відвідувачів онлайн
12 545 33

Жителі Запоріжжя збудували живий ланцюг на ДніпроГЕСі

У Запоріжжі в День соборності пройшла акція єднання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", в акції взяли участь кілька сотень людей. Групи людей з червоно-чорними та державними прапорами України рушили ДніпроГЕСом із правого і лівого берега Дніпра назустріч один одному. Зустрівшись на середині греблі, учасники акції "побраталися", після чого, взявшись за руки, побудували півкілометровий живий ланцюг.
Активісти виконували українські пісні, а також скандували патріотичні гасла: "Незалежність України ми повинні зберегти і передати своїм спадкоємцям", "Москві не можна довіряти", "Україна - єдина". Живий ланцюг активно підтримували сигналами водії, які проїжджали через греблю.
"Україна - один народ, українська нація - єдина. І саме тому сьогодні ми об'єднали два береги Дніпра. Схід і захід України багато років штучно роз'єднували, але перемогло прагнення українців до об'єднання, створення єдиної соборної України. Наша держава подолає всі випробування, і ми переможемо", - заявив керівник запорізької організації ВО "Свобода" Костянтин Денисов.

Нагадаємо, 22 січня 2017 року в Україні відзначається День соборності - 98-та річниця підписання Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Топ коментарі
+16
Проголодався , кацапчик?
показати весь коментар
22.01.2017 15:48 Відповісти
+12
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 267
показати весь коментар
22.01.2017 16:25 Відповісти
+12
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 16
показати весь коментар
22.01.2017 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проголодався , кацапчик?
показати весь коментар
22.01.2017 15:48 Відповісти
Его сушняк замучил .
показати весь коментар
22.01.2017 16:15 Відповісти
У нас те , которые за гречку , её получили . Да , есть такие гниды , которые не знают , как выглядит Флаг Державы .
показати весь коментар
22.01.2017 15:48 Відповісти
За гречку, сто гривен и пирожок это к электорату рыгов и любителям рашки и совка
показати весь коментар
22.01.2017 15:49 Відповісти
пирожки не ваше, по кацапски растягаи
показати весь коментар
22.01.2017 15:51 Відповісти
Иди кефирки от кадырки хлебни по зову сердца.
показати весь коментар
22.01.2017 16:27 Відповісти
Где фото?
показати весь коментар
22.01.2017 15:50 Відповісти
http://www.061.ua/news/718532
показати весь коментар
22.01.2017 16:10 Відповісти
лошара ! это два года назад!
показати весь коментар
22.01.2017 16:19 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 267
показати весь коментар
22.01.2017 16:25 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 1936
показати весь коментар
22.01.2017 16:26 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 3080
показати весь коментар
22.01.2017 16:27 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 9744
показати весь коментар
22.01.2017 16:28 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 16
показати весь коментар
22.01.2017 16:29 Відповісти
Спасибо
показати весь коментар
22.01.2017 17:10 Відповісти
Да? Ну лоханулся.)) Значит я тоже где там. Сегодня не ходил, давление прихватило.
показати весь коментар
22.01.2017 17:19 Відповісти
http://news.meta.ua/reg/kherson/cluster:52563469-V-zhivoi-tsepi-na-Antonovskom-mostu-uchastvovali-500-chelovek/ В живой цепи на Антоновском мосту участвовали 500 человек ...
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 4313
показати весь коментар
22.01.2017 16:15 Відповісти
http://www.061.ua/news/1519040
показати весь коментар
22.01.2017 16:22 Відповісти
А что, женька, Трампа ссаки поароматнее, чем Обамские, что ты его только что так облыбызал?
показати весь коментар
22.01.2017 16:03 Відповісти
"Украина - один народ, украинская нация едина. И именно потому сегодня мы объединили два берега Днепра. Восток и запад Украины много лет искусственно разъединяли, но победило стремление украинцев к объединению, созданию единой соборной Украины. Наше государство преодолеет все испытания, и мы победим", - заявил руководитель запорожской организации ВО "Свобода" Константин Денисов."
Так, так пане ДЕНИСОВ , не забудтьте п. Фаріон - підтягнути, на міроприємство.
Що зрозуміли українці? Страна у всіх нас одна і ДРУГОЇ ВЖЕ НЕ БУДЕ. Что еще? Всем украинцам и не укранцам в нашей стране? Уважение и почет.
показати весь коментар
22.01.2017 16:13 Відповісти
Народ должен радоваться, радоваться, радоваться...
А колокола... бум!.. бум!... бум!...
показати весь коментар
22.01.2017 16:14 Відповісти
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 1454

Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 94 Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 4935
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 9737
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 8722
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 2398
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 4615
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 8789
показати весь коментар
22.01.2017 16:28 Відповісти
единое - шо нас спасёт и сохранит - такие акции, которые доказывают нам самим, шо мы - одна нация! они круто нас роднят и объединяют. по себе ощущаю!
хай кацапы смеются... им этого не понять.
Слава Украине!
показати весь коментар
22.01.2017 16:50 Відповісти
Алени!
Пасху в Запорожье помните?
Жители Запорожья выстроили живую цепь на ДнепроГЭСе - Цензор.НЕТ 1259
показати весь коментар
22.01.2017 17:57 Відповісти
не))) це яічне воскресеньє)))
показати весь коментар
22.01.2017 18:46 Відповісти
Для Запоріжжя це дуже добра і корисна акція.Слава єдиній унітарній Україні!
показати весь коментар
22.01.2017 18:31 Відповісти
сам придумав?
показати весь коментар
22.01.2017 18:48 Відповісти
Почему до сих пор не разрушили этот днепрогэс? Почему ещё стоит это уродливое наследие проклятых сталинских времён, построенное на костях украинских рабочих и крестьян, насильно согнанных на её строительство?
показати весь коментар
22.01.2017 22:34 Відповісти