Помер ще один учасник стрілянини в Олевську, - поліція
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, п'ятьом учасникам конфлікту оголошено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів. Чотирьом із них обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, ще один перебуває під домашнім арештом.
На тепер встановлено понад 30 осіб, які брали участь у конфлікті з обох сторін. Частина з них - у розшуку.
"Відповідати перед законом будуть всі причетні до завдання тяжких тілесних ушкоджень і вбивства, адже стрілянину вели обидві сторони і поранення мають і місцеві жителі, і приїжджі", - зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В'ячеслав Печененко.
Нагадаємо, внаслідок конфлікту, який стався 16 січня в Олевську, вогнепальних поранень зазнали 7 осіб: четверо - жителі Олевського району, двоє львів'ян і мешканець Київської області, який помер під час надання медичної допомоги.
До речі , що там з Кривим Озером, з Княжичами, рюкзачками, київськими обласними прокурорами, стрільбою пашинського, роздачею матеріальних засобів, що належать державі(зброя) друзям, однопартійцям та просто підарасам, а САБАКОВ?