5055 відвідувачів онлайн
1 897 32

Кириленко: Ми проведемо Євробачення-2017 у встановлені терміни і на високому рівні

Проведення Євробачення-2017 Києві - це питання культурного та політичного престижу нашої країни.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко в ефірі "Еспресо.TV", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.
"Питання Євробачення - це не музичне питання. Це питання політичного характеру. Європейці не повинні забувати про Україну. Вони мають розуміти, що, незважаючи на війну на сході, наша країна розвивається, потребує їхньої уваги та допомоги. Ми проведемо пісенний конкурс у встановлені терміни на високому ідейному і художньому рівні", - сказав Кириленко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін затвердив порядок використання державних коштів на Євробачення

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що Україна вже має успішний досвід проведення Євробачення в 2005 році, і цього року ми також приймемо європейців на гідному рівні.
Також Кириленко повідомив, що на засіданні уряду, яке відбулося 25 січня, був затверджений порядок використання коштів державного бюджету для забезпечення проведення конкурсу Євробачення-2017.
Він зазначив, що цей документ є важливим для фінансування всіх необхідних етапів проведення пісенного конкурсу.
Топ коментарі
+4
Вже і пісня "Кривавий пастор" є...
показати весь коментар
26.01.2017 12:03 Відповісти
+3
Идет война,детсадов не хватает,дорог нет,мусором все завалено-а они это ************ проводят.****** какой-то!
показати весь коментар
26.01.2017 13:00 Відповісти
+2
Захід вже давно відповів на це питання-ніскільки. і багато водночас. Та до вати це не доходить-пиши "исчо"!
показати весь коментар
26.01.2017 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже і пісня "Кривавий пастор" є...
показати весь коментар
26.01.2017 12:03 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2017 12:04 Відповісти
кирило . ти вже показав себе коли був міністром культури .
показати весь коментар
26.01.2017 12:08 Відповісти
догоним и перегоним
показати весь коментар
26.01.2017 12:09 Відповісти
Совок. Как всегда, обещания провести конкурс-чемпионат на высоком уровне и не опозориться перед иностранцами. На Западе другой подход: "а сколько мы на этом заработаем?". С бюджета Киева идут огромные суммы на конкурс, которые не вернуться никогда.
показати весь коментар
26.01.2017 12:09 Відповісти
+ популизм: "проведем конкурс..на высоком идейном и художественном уровне" - а где гарантия, что не будет бородатых женщин или кто то со сцены не будет гавкать-мяукать?
показати весь коментар
26.01.2017 12:14 Відповісти
На Євробачення присилають країни своїх учасників, тому не від організаторів конкурсу і не від Кириленка залежить, хто там буде з бородою чи хто буде гавкати-нявкати. Не спотворюйте факти. Урядовець пообіцяв, що конкурс буде проведений на високому рівні, і всі адекватні українці, теж цього хочуть. А путінським тролям треба приберегти своє лайно до травня.
показати весь коментар
26.01.2017 13:21 Відповісти
что означает "на высоком идейном уровне", а адвокат Кириленко?
показати весь коментар
26.01.2017 16:13 Відповісти
Захід вже давно відповів на це питання-ніскільки. і багато водночас. Та до вати це не доходить-пиши "исчо"!
показати весь коментар
26.01.2017 12:15 Відповісти
Дурень ты. Причем здесь "вата". Я как украинец-киевлянин хочу знать от властей, почему вместо постройки школы-детсада деньги вбухивают в организацию конкурса. А на Западе во многих городах отказываются подавать заявки на Олимпийские игры, к примеру - люди не хотят безвозвратно тратить деньги города на всякую дребедень.
показати весь коментар
26.01.2017 12:20 Відповісти
З тебе "киянин"-як з мене міст Патона!
показати весь коментар
26.01.2017 12:24 Відповісти
Какие еще мосты в Киеве знаешь? Ты тут хоть раз бывал?
показати весь коментар
26.01.2017 12:27 Відповісти
Щезни.
показати весь коментар
26.01.2017 12:29 Відповісти
Я сюда первый пришел. Пшел на куй отсюда, дед!
показати весь коментар
26.01.2017 12:35 Відповісти
Ярчайшая вышивата ты. Лишь бы не опозориться перед иностранцами - главное в проведение конкурса. Когда ж вы уже сдохните, крашеные совки?
показати весь коментар
26.01.2017 12:29 Відповісти
Совок якраз ти, і бісишся тут через те, що рашисти вклали багато сил і грошей щоб отримати ту перемогу та повсиралися. Дякуючи Джамалі, перемога дісталась Україні. Ми найкращі! А наші вороги нехай казяться, будувати нам школи-дитсадки чи проводити конкурс це не їх свиняче діло.
показати весь коментар
26.01.2017 13:33 Відповісти
причем здесь рашисты? Разве я призывал отдать им конкурс? Прочти-подумай-напиши, а то дураком выглядишь.
показати весь коментар
26.01.2017 16:12 Відповісти
Тобі щось доводити все одно, що кидати перли перед свинями.
показати весь коментар
26.01.2017 21:24 Відповісти
Сам свинья.
показати весь коментар
26.01.2017 23:05 Відповісти
Рекомендую поддержать!
Классные ребята, прошли в 1/8 отбора..
https://www.youtube.com/watch?v=pjXFFiSD7L8

Погуглите их песню на Евровидение...
показати весь коментар
26.01.2017 12:15 Відповісти
Смысл их поддерживать, когда других не слышали? Увидим всех, сравним - проголосуем.
показати весь коментар
26.01.2017 12:21 Відповісти
Хлопці класні, але пісня не для Євробачення.
показати весь коментар
26.01.2017 13:36 Відповісти
Охренеть "идейный уровень"-кур-петух какойто поет.
показати весь коментар
26.01.2017 12:28 Відповісти
Я думаю, скоро будет куча смешных картинок с фразой "идейный уровень"
показати весь коментар
26.01.2017 12:36 Відповісти
Идет война,детсадов не хватает,дорог нет,мусором все завалено-а они это ************ проводят.****** какой-то!
показати весь коментар
26.01.2017 13:00 Відповісти
****** дебилам)))А пристиж на моровой арене Украине очень нужен,так что это евровиденье надо.
показати весь коментар
26.01.2017 13:20 Відповісти
****** в АТО прести поднимай,мудак!
показати весь коментар
26.01.2017 13:53 Відповісти
Совковая традиция "А что о нас подумают на Западе? Лишь бы не опозориться.." Почему для совков мнение какого то сицилийца, допустим, важнее, чем мнение киевлян о проведении конкурса в Киеве. Живу в Киеве - НИКТО не драл глотку, что-бы конкурс проводили именно в Киеве, а не в Днепре - Одессе.
показати весь коментар
26.01.2017 16:17 Відповісти
Живу в Одессе...Дальше продолжать?С номерами АА *******))) А лицо надо иметь,тем более во время войны.
показати весь коментар
26.01.2017 18:55 Відповісти
а деньги в бюджет Киева вернуться? Хотя, я понимаю, что тебе из твоего села плевать, по сколько киевляне сбросятся на этот конкурс - деньги то тратят не твои.
показати весь коментар
26.01.2017 16:18 Відповісти