Поки що рано говорити про зняття санкцій проти Росії, - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що говорити про скасування санкцій проти Росії ще рано. В ході візиту до Вашингтона британський прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що наполягатиме на продовженні санкцій до виконання Мінських домовленостей.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.Тереза Мей стала першим світовим лідером, з яким новий президент США зустрівся після інавгурації, яка пройшла 20 січня. Вона передала Трампу запрошення приїхати до Великобританії від королеви Єлизавети II. Американський президент погодився здійснити офіційний візит у цьому році. Після переговорів із Мей Трамп на спільній прес-конфереції заявив, що США, як і раніше, прихильні НАТО. Він також розповів про "фантастичні стосунки" з Терезою Мей, сама прем'єр-міністр оцінила їх як хороші.
Раніше британський прем'єр сказала, що не побоїться відреагувати на репліки президента Трампа, якщо вважатиме їх неприйнятними. За її словами, вона прагне розвивати особливі відносини між Лондоном і Вашингтоном, які мають спільні інтереси в таких сферах, як торгівля, безпека й оборона.
"Він уже сказав мені, що хотів би бачити відносини між Великобританією та США міцними й націленими на майбутнє", - сказала Тереза Мей.
Британський лідер наполягає на тому, що Трамп зацікавлений у швидких переговорах з приводу угоди про вільну торгівлю, незважаючи на заявлену ним стратегію "Америка понад усе", яка, на думку спостерігачів, суперечить його рішучості укласти такий договір із Лондоном.
Топ коментарі
+64 Lvbnhj
показати весь коментар
27.01.2017 21:29 Відповісти Посилання +60 Гыг с Вами
показати весь коментар
27.01.2017 21:59 Відповісти Посилання +56 Evolution
показати весь коментар
27.01.2017 20:59 Відповісти Посилання