7648 відвідувачів онлайн

"Ми цю блокаду розширюватимемо", - екс-комбат "Донбасу" Виногородський

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявив співорганізатор блокади залізниці в Луганській області, екс-командир батальйону "Донбас" Анатолій Виногородський.
"На заблокованій гілці стоїть тепловоз із вагонами. Там стоїть наш намет. Близько 20 осіб, які змінюються через кожні 8 годин. Зараз підтягуються люди з інших областей. Першими приїхали хлопці з Волині. Зараз підтягуються хлопці із Запоріжжя, хлопці з Київської області", - розповів він.
"Ми цю блокаду розширюватимемо. Йдеться про всю лінії кордону зі стороною агресора", - додав Виногородський.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торговельної блокади окупованих регіонів Донбасу. 26 січня вони заблокували вузлову станцію "Світланово" в Луганській області.
Топ коментарі
+158
Давай ребята! Большенство за. Только что бы это не было ЛЯ-ЛЯ!
показати весь коментар
28.01.2017 18:03 Відповісти
+108
Спасибо вам ребята!!! На вас одна надежда, прекратить эту барыжную вакханалию!
показати весь коментар
28.01.2017 18:04 Відповісти
+85
Вот и посмотрим какие политсилы поддержат блокаду а какие не поддержат . Так же как и отдельные политики . И даже тупое молчание будет красноречивым .
показати весь коментар
28.01.2017 18:04 Відповісти

Завантаження...