4-й енергоблок Запорізької АЕС відключено від енергомережі
30 січня 2017 року о 12:11 через відключення високовольтної лінії електропередачі 750 кВ "Дніпровська" дією автоматики відключено від енергомережі енергоблок №4 Запорізької АЕС і сумарне навантаження станції знижено до 4000 МВт.
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі ДП "НАЕК" Енергоатом ".
Як повідомляється, порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційна обстановка в зоні розташування ЗАЕС без змін.
На цей момент на Запорізькій АЕС в роботі перебувають 5 енергоблоків.
Діючі енергоблоки працюють у штатному режимі, зауважень до роботи основного устаткування енергоблоків немає.
О 12:44 високовольтна лінія електропередачі 750 кВ "Дніпровська" включена. Ведеться підготовка до підключення енергоблоку №4 Запорізької АЕС до мережі.
Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.
Топ коментарі
+11 Владимир Лобанов
показати весь коментар
30.01.2017 14:17 Відповісти Посилання +10 Александр Ковтун #210359
показати весь коментар
30.01.2017 14:01 Відповісти Посилання +8 Вла
показати весь коментар
30.01.2017 14:09 Відповісти Посилання