6391 відвідувач онлайн
34 696 111

Чорноморський флот РФ спростовує обстріл українського літака Ан-26

У штабі Чорноморського Флоту Російської Федерації відкинули повідомлення українських ВМС про обстріл 1 лютого літака Ан-26.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Нову газету", це випливає з офіційної відповіді штабу російського Чорноморського Флоту.
"Сьогодні вранці в період 11:30-12:00 за київським часом український літак ЗСУ Ан-26, бортовий № 53, скоїв два явні провокаційні заходи на гранично низькій висоті на російські бурові вишки "Таврида" і "Крим-1" у Чорному морі. Під час другого заходу українського Ан-26, для запобігання можливій ​​авіакатастрофі через зіткнення зі щоглою вишки, співробітник підрозділу охорони бурової платформи подав чотири світлові сигнали із "сигнального" пістолета", - заявив представник штабу Чорноморського Флоту.
При цьому він додав, що "кожному, хто хоч раз у руках тримав сигнальний пістолет або новорічні феєрверки, без слів зрозуміло, що ніякої загрози літаку не було і не могло бути".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Полторак розповів подробиці обстрілу українського Ан-26 російськими військовими в Чорному морі. ФОТОрепортаж

Як повідомляв Цензор.НЕТ, літак Військово-морських сил України Ан-26 був обстріляний сьогодні о 10:20 над Одеським газовим родовищем у Чорному морі.
По літаку відкрили вогонь зі стрілецької зброї з борту малого протичовнового корабля Чорноморського флоту Російської федерації. Крім того, Ан-26 супроводжувала станція виявлення зенітно-ракетного комплексу. Український літак отримав пошкодження корпусу, екіпаж не постраждав.Джерело: https://censor.net/ua/n425999

Також читайте: У ВМС прокоментували обстріл Ан-26: авіація нічого не порушувала, польоти будуть продовжені
Топ коментарі
+67
началось - какиевашидоказательтва!....
показати весь коментар
01.02.2017 23:13 Відповісти
+37
Пишуть, що будинок Шуфрича під Києвом горить. Лиш би не фейк.
показати весь коментар
01.02.2017 23:17 Відповісти
+28
скоро выяснится, что транспотрный АН-26 безжалостно бомбил русскоязычных мальчиков в трусиках со снегирями, которые мирно загорали на платформах))
показати весь коментар
01.02.2017 23:14 Відповісти

Завантаження...