Чорноморський флот РФ спростовує обстріл українського літака Ан-26
У штабі Чорноморського Флоту Російської Федерації відкинули повідомлення українських ВМС про обстріл 1 лютого літака Ан-26.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Нову газету", це випливає з офіційної відповіді штабу російського Чорноморського Флоту."Сьогодні вранці в період 11:30-12:00 за київським часом український літак ЗСУ Ан-26, бортовий № 53, скоїв два явні провокаційні заходи на гранично низькій висоті на російські бурові вишки "Таврида" і "Крим-1" у Чорному морі. Під час другого заходу українського Ан-26, для запобігання можливій авіакатастрофі через зіткнення зі щоглою вишки, співробітник підрозділу охорони бурової платформи подав чотири світлові сигнали із "сигнального" пістолета", - заявив представник штабу Чорноморського Флоту.
При цьому він додав, що "кожному, хто хоч раз у руках тримав сигнальний пістолет або новорічні феєрверки, без слів зрозуміло, що ніякої загрози літаку не було і не могло бути".
По літаку відкрили вогонь зі стрілецької зброї з борту малого протичовнового корабля Чорноморського флоту Російської федерації. Крім того, Ан-26 супроводжувала станція виявлення зенітно-ракетного комплексу. Український літак отримав пошкодження корпусу, екіпаж не постраждав.Джерело: https://censor.net/ua/n425999
Топ коментарі
+67 сепаратизму смерть
показати весь коментар
01.02.2017 23:13 Відповісти Посилання +37 Tema9
показати весь коментар
01.02.2017 23:17 Відповісти Посилання +28 Вла
показати весь коментар
01.02.2017 23:14 Відповісти Посилання