6592 відвідувача онлайн
9 979 93

Держсекретарями в міністерствах призначають залежних людей, рекомендованих напівкримінальними угрупованнями, - Омелян

Інститут державних секретарів при міністерствах може створити багато проблем в їхній роботі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Коментуючи призначення Андрія Галущака на посаду держсекретаря Міністерства інфраструктури, він зазначив, що особи, які стали держсекретарями, намагаються вибудувати в апаратах міністерств альтернативну управлінську структуру в інтересах третіх осіб. "Проблема галущаків в тому, що вони намагаються вибудувати ще одну систему всередині непрацюючого держапарату. Це дуже небезпечно. По-перше, нівелюється роль міністра. І можна формувати будь-які коаліції, проводячи будь-які політичні призначення, але вони жодним чином не вплинуть на роботу, бо все буде керуватися держсекретарями і тим механізмом, який створений всередині міністерства", - сказав він.

Читайте також: Восени в аеропорту Львова почне працювати авіаперевізник-лоукостер, - Омелян

"По-друге, і це головне, на посади призначають не професійних, а залежних людей, рекомендованих напівкримінальними угрупованнями", - заявив Омелян. Він назвав подібну ситуацію "міною для державної служби".


Нагадаємо, в грудні 2016 року міністр інфраструктури Володимир Омелян та в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун піддали жорсткій критиці систему відбору держсекретарів в міністерства і відмовилися працювати з пропонованими їм кандидатами.
Топ коментарі
+20
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
04.02.2017 20:03 Відповісти
+16
Госсекретарями в министерствах назначают зависимых людей, рекомендованных полукриминальными группировками, - Омелян - Цензор.НЕТ 5077
показати весь коментар
04.02.2017 20:04 Відповісти
+15
Госсекретарями в министерствах назначают зависимых людей, рекомендованных полукриминальными группировками, - Омелян - Цензор.НЕТ 4854
показати весь коментар
04.02.2017 20:18 Відповісти

Завантаження...