10808 відвідувачів онлайн

Майже вся Авдіївка, крім кількох вулиць, підключена до електропостачання, - ДСНС

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС), залишаються не підключеними лише мікрорайон "Ювілейний", вулиці Грушевського, Маяковського, Степна, Незалежності, 50-ти річчя АКХЗ, Пархоменко та вулиця Донецька.

Тривають відновлювальні роботи на Авдіївському коксохімічному заводі.
Для проведення робіт з розмінування направлені 2 піротехнічні групи (7 людей особового складу) Головного управління ДСНС України у Донецькій області та 2 одиниці техніки. Станом на 20:00 піротехнічними групами Головного управління ДСНС України у Донецькій області проведене обстеження дороги від с. Кам'янка до Донецької фільтрувальної станції (3,5 км) та 2,1 га території поблизу Донецької фільтрувальної станції.

Також читайте: "Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - Жебрівський

Нагадаємо, централізованого електропостачання в Авдіївці в останні дні не було, струм забезпечували генератори.
Топ коментарі
+7
Басурин уже принял бояры,не знает *****,шо Точка У херячит на 120 км и какой смысл тащить в Авдеевку
Почти вся Авдеевка, кроме нескольких улиц, подключена к электроснабжению, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 9279
показати весь коментар
05.02.2017 23:00 Відповісти
+6
скажу я за блокаду. она правильная и своевременная. поддерживаю. но хочу обратить ваше внимание господа на предприятия подконтрольные партии регионов и их сателлитов. говорят, что у ***** деньги заканчиваются и вести две войны обременительно. он давит на таких как ахметов иванющенко и янукович... что бы они финансировали его. Надо забрать у них все, пусть перестреляет их со злости. надо начинать и их блокировать по всей Украине. Одесса начинай!
показати весь коментар
05.02.2017 23:07 Відповісти
+3
Козловатника плющит от количества зашквареных попочленцев.
показати весь коментар
05.02.2017 23:02 Відповісти

Завантаження...