10644 відвідувача онлайн

"Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - Жебрівський

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - написав він.

Також глава ВЦА повідомив, що сьогодні в Авдіївку приїжджала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка високо оцінила роботу міської лікарні в таких непростих умовах.

Читайте також: Жебрівський про відновлення Авдіївки: Почали вставляти вибиті шибки, вивозити сміття, підключати об'єкти до електромережі

"Міністр високо оцінила роботу лікарні в Авдіївці та зазначила, що на прикладі організації роботи медиків в Авдіївці в міністерстві розроблять алгоритм дій для інших міст України. Особливо для прифронтових територій. Пані Супрун сказала, що сприятиме, щоб залучити допомогу української діаспори для розвитку лікарні Авдіївки", - написав Жебрівський.

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
Топ коментарі
+8
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
05.02.2017 21:45 Відповісти
+6
https://twitter.com/ian_tanya "Все школы Авдеевки готовятся завтра возобновить учебу", - Жебривский - Цензор.НЕТ 198Непогана 💙 💛Тетяна‏@ian_tanya ЧитатиБільше
ААААААААА!!!
Зацініть, що пише лугандонський "народний міліціянт" про "НАШЕГО Трампа"
Валяюся!"Все школы Авдеевки готовятся завтра возобновить учебу", - Жебривский - Цензор.НЕТ 9358"Все школы Авдеевки готовятся завтра возобновить учебу", - Жебривский - Цензор.НЕТ 9358"Все школы Авдеевки готовятся завтра возобновить учебу", - Жебривский - Цензор.НЕТ 9358
"Все школы Авдеевки готовятся завтра возобновить учебу", - Жебривский - Цензор.НЕТ 3629
показати весь коментар
05.02.2017 21:44 Відповісти
+3
Дітки !!! дирляндія це хлам !!!!!!і так починаємо вивчати Слава Україні !!!! І звичайно віршіТ.Г.Шевченко.
показати весь коментар
05.02.2017 21:55 Відповісти

Завантаження...