"Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - Жебрівський
Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - написав він.
Також глава ВЦА повідомив, що сьогодні в Авдіївку приїжджала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка високо оцінила роботу міської лікарні в таких непростих умовах.
"Міністр високо оцінила роботу лікарні в Авдіївці та зазначила, що на прикладі організації роботи медиків в Авдіївці в міністерстві розроблять алгоритм дій для інших міст України. Особливо для прифронтових територій. Пані Супрун сказала, що сприятиме, щоб залучити допомогу української діаспори для розвитку лікарні Авдіївки", - написав Жебрівський.
зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.
Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
"Усі школи Авдіївки готуються завтра відновити навчання", - написав він.
Також глава ВЦА повідомив, що сьогодні в Авдіївку приїжджала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка високо оцінила роботу міської лікарні в таких непростих умовах.
"Міністр високо оцінила роботу лікарні в Авдіївці та зазначила, що на прикладі організації роботи медиків в Авдіївці в міністерстві розроблять алгоритм дій для інших міст України. Особливо для прифронтових територій. Пані Супрун сказала, що сприятиме, щоб залучити допомогу української діаспори для розвитку лікарні Авдіївки", - написав Жебрівський.
зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.
Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
ААААААААА!!!
Зацініть, що пише лугандонський "народний міліціянт" про "НАШЕГО Трампа"
Валяюся!