Підприємці з Тернопільщини завдали мільйонних збитків місцевому автодору, - СБУ
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, виробниче підприємство отримало контракт на виготовлення асфальтобетонної суміші для дорожнього покриття. Ділки свідомо завищили обсяги сировини, необхідної для виготовлення продукції.
Протягом 2013-2016 років Службі автомобільних доріг було завдано збитків майже на 1 мільйон гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
ПОЧЕМУ ЦЕНЗОР НЕ ПИШЕТ ОБ ИЗБИЕНИИ ВЕТЕРАНОВ АТО И ВОЛОНТЕРОВ, ПРОВОДЯЩИХ БЛОКАДУ ОРДИЛЫ, ТИТУШНЕЙ, ОХРАНЯЕМОЙ МЕНТАМИ??? НОВОСТЬ ОПЯТЬ БУДЕТ ЗАВТРА К ВЕЧЕРУ???
https://censor.net/comments/locate/426679/01921349-9346-7111-9b57-36c89c80f148https://censor.net/user/214656
Поддерживаю вопрос к редакции Цензора