Санкції проти Росії мають супроводжуватися діалогом про вихід із конфлікту, - Ципрас
Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас зазначає, що введені проти Російської Федерації санкції мають бути не покаранням, а стимулом до переговорів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна."Ми вводимо санкції, щоб поговорити і знайти шляхи вирішення питання", - сказав він на спільній із Президентом України Петром Порошенком прес-конференції після переговорів у Києві.
Ципрас зазначив, що санкції вплинули на економіку Греції, "але в нас є міжнародний досвід щодо запровадження санкцій".
За його словами, "з одного боку ми розуміємо потребу в тому, щоб була вироблена певна реакція на події, але з іншого боку ми вважаємо, що всі санкції мають супроводжуватися певними заходами, ми повинні пропонувати певний вихід із ситуації, яка склалася, ми повинні вести діалог".
При цьому він підкреслив, що "не можна вводити санкції просто як покарання, ми не хочемо цього і не говоримо про це".
https://twitter.com/Ale4kko Юго Восток 🇺🇦 @Ale4kko https://twitter.com/Ale4kko/status/829597921410695168 6 ч.6 часов назад
Еще
Пока мы спим, они следят чтобы барыги не продавали Украину