5838 відвідувачів онлайн
9 396 19

Співробітники СБУ проводять обшуки на Запорізькій АЕС

Служба безпеки України сьогодні проводить обшуки на Запорізькій атомній електростанції в місті Енергодар.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-офіцера регіонального управління СБУ Сергія Левченка.
"Можу тільки підтвердити, що працівники СБУ проводять обшуки в рамках кримінального провадження. Слідчі дії ще не закінчені. Поки ми не коментуємо подробиці справи", - сказав Левченко.
Нагадаємо, Запорізька АЕС - атомна електростанція розташована на узбережжі Каховського водосховища поблизу міста Енергодар Запорізької області. На сьогодні є найбільшою АЕС в Європі. Має шість енергоблоків. Була введена в роботу в 1984 році.
Топ коментарі
+7
Не там проводят обыски,ой не там - у Петюни,Володьки Гройсмана ,у депутатов-крыс проводить обыска надо-там 10 Американских бюджетов найти можно !!!
показати весь коментар
10.02.2017 14:36 Відповісти
+7
и что они там ищут? Урановые стержни, которые припрятало начальство?
показати весь коментар
10.02.2017 14:36 Відповісти
+7
А там то что можно украсть? Может и к лучшему, что ядерное оружие отдали, а то бы его сегодня депутаты у себя в декларациях указывали.
показати весь коментар
10.02.2017 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не там проводят обыски,ой не там - у Петюни,Володьки Гройсмана ,у депутатов-крыс проводить обыска надо-там 10 Американских бюджетов найти можно !!!
показати весь коментар
10.02.2017 14:36 Відповісти
https://biz.censor.net/events/3020458/***************************************************************
А скоро можно будет ещё больше найти, не только десять американских бюджетов...
показати весь коментар
10.02.2017 15:03 Відповісти
///

АЕСи в Україні це як держава в державі, там свої закони своя кругова порука і т.д.

Титуловані СБУ шукають титулованих АЕС
показати весь коментар
10.02.2017 16:12 Відповісти
и что они там ищут? Урановые стержни, которые припрятало начальство?
показати весь коментар
10.02.2017 14:36 Відповісти
В какую сторону идет ток: от "+" к "-"
показати весь коментар
10.02.2017 14:50 Відповісти
кого надо ищут, пацакских прихвостней.
показати весь коментар
10.02.2017 15:38 Відповісти
А кто шпионов ловит в Украине ?
показати весь коментар
10.02.2017 14:37 Відповісти
А там то что можно украсть? Может и к лучшему, что ядерное оружие отдали, а то бы его сегодня депутаты у себя в декларациях указывали.
показати весь коментар
10.02.2017 14:38 Відповісти
миллиардные обороты госсредств, закупки материалов, там одних посредников и откатов десятилетиями кормилось на сотни миллионов Все из бюджета и поток ежегодно становился только шире
показати весь коментар
10.02.2017 18:18 Відповісти
точно яо будем востанавливать
показати весь коментар
10.02.2017 14:38 Відповісти
шось вкрали
показати весь коментар
10.02.2017 14:39 Відповісти
все что надо спрятали поближе к реактору
показати весь коментар
10.02.2017 14:39 Відповісти
Шукають радіацію? Знайдуть.
показати весь коментар
10.02.2017 14:43 Відповісти
АЭС это совсем не шутки. Значит что-то кто-то мутил. Не удивлюсь, если сиволапые рыло сунули.
показати весь коментар
10.02.2017 14:46 Відповісти
Оптимист! Кто-то? Да там с момента закладки котлована все мутят.
показати весь коментар
10.02.2017 15:32 Відповісти
...энергоатом даже туалетную бумагу закупал дороже,чем она в рознице стоит..., а народ расходы по тарифам покрывает...
показати весь коментар
10.02.2017 14:49 Відповісти
Обыски нужно было у сепаров делать в первые мгновения,тогда украинские города остались с Украиной...Всі знають що в нас перші зрадники, це ПРавоохоронні органи,які побили ветеранів АТО. Аброськіних багато залишилось- від режиму Януковича.
показати весь коментар
10.02.2017 14:53 Відповісти
Хто пустив це лайно на АЕС, треба було усіх перестріляти ще на підході!
показати весь коментар
10.02.2017 15:18 Відповісти