НС в енергетиці діятиме максимум 2 місяці, - Насалик
Розпорядження про тимчасове запровадження надзвичайних заходів на ринку електричної енергії буде діяти максимум 2 місяці.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик."Розпорядження діятиме протягом місяця. Воно може бути ще раз продовжено на місяць. Тобто не більше двох місяців дане розпорядження працює. І не більше", - запевнив міністр.
Як зазначив на засіданні уряду віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, НС в енергетичній системі передбачає економне використання вугілля і відповідне управління обладнанням з метою успішного подолання пікових навантажень.
"Надзвичайні заходи в енергетиці передбачають, в першу чергу, економне використання не тільки антрацитової групи (вугілля. - ред.), а взагалі управління обладнанням для того, щоб воно видавало саме ту генерацію, яка дає можливість подолати пікові навантаження", - сказав Зубко.
Він зазначив, що такі заходи повинні тривати стільки часу, щоб "вийти за межі опалювального сезону".
Водночас віце-прем'єр підкреслив, що обмеження енергопостачання вплине не лише на населення, а й на промисловість та економіку в цілому.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому позачерговому засіданні запровадив надзвичайні заходи в енергетиці.
Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.
25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів.Джерело: https://censor.net/ua/n428129
ГОФ "Центральная" получила лицензию на вывоз дефицитного угля. ООО "Горно-обогатительная фабрика "Центральная", зарегистрированная в городе Антрацит на не подконтрольной Украине территории, в мае начала отгружать на экспорт уголь-антрацит, получив соответствующую лицензию у украинских властей, пишет ЛІГА.net со ссылкой на нескольких угольных трейдеров.
Уголь фабрика поставляет в Словакию местным компаниям. Стоимость антрацита на границе - около $80/тонна (на условиях DAP).
Экспорт антрацита из Украины подлежит лицензированию. Разрешение на экспортные операции выдает Минэкономразвития по согласованию с Министерством энергетики и угольной промышленности.@ 30/06/2016
http://lb.ua/economics/2016/06/30/339050_ukraina_razreshila_eksport_antratsita.html
Тобто 2 Міністерства минулого літа дали ОКУПАНТАМ дозвіл на експорт Антрациту по 80 дол. за тонну.
За грати ШЛЕПЕРІВ .