Силовий варіант вирішення питання блокади Донбасу на РНБО не розглядали, - Насалик
Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми "Лівий берег із Сонею Кошкіною" на 24 каналі повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.
"Не обговорювали (на засіданні РНБО) силового методу цього питання", - сказав він.
Насалик зазначив, що на даний момент у нього немає фактів того, хто саме стоїть за блокадою залізничних колій на Донбасі. "Уряд ще влітку давав доручення готуватися до можливої блокади, правда, з боку сепаратистів", - зазначив Насалик.
За його словами, саме ця підготовка дала можливість навіть у режимі НС забезпечувати роботу енергосистеми країни в штатному режимі.
Топ коментарі
+36 Garsia UA
показати весь коментар
16.02.2017 22:42 Відповісти Посилання +24 avengers
показати весь коментар
16.02.2017 22:39 Відповісти Посилання +22 Nigilist74
показати весь коментар
16.02.2017 22:44 Відповісти Посилання