5797 відвідувачів онлайн

Силовий варіант вирішення питання блокади Донбасу на РНБО не розглядали, - Насалик

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми "Лівий берег із Сонею Кошкіною" на 24 каналі повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.
"Не обговорювали (на засіданні РНБО) силового методу цього питання", - сказав він.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Розглядаємо можливість закупівлі вугілля в Південної Африки, Китаю та Австралії, - Насалик. ВІДЕО

Насалик зазначив, що на даний момент у нього немає фактів того, хто саме стоїть за блокадою залізничних колій на Донбасі. "Уряд ще влітку давав доручення готуватися до можливої блокади, правда, з боку сепаратистів", - зазначив Насалик.
За його словами, саме ця підготовка дала можливість навіть у режимі НС забезпечувати роботу енергосистеми країни в штатному режимі.

Також читайте: НС в енергетиці діятиме максимум 2 місяці, - Насалик
Топ коментарі
+36
Силовой вариант решения вопроса блокады Донбасса на СНБО не рассматривался, - Насалик - Цензор.НЕТ 9153
показати весь коментар
16.02.2017 22:42 Відповісти
+24
Силовой вариант решения вопроса блокады Донбасса на СНБО не рассматривался, - Насалик - Цензор.НЕТ 5621
показати весь коментар
16.02.2017 22:39 Відповісти
+22
Да в идиотском положении они оказались. И силой блокаду разогнать нельзя, и бабки терять не хотят. Вот и ищут какой-то "компромисс"
показати весь коментар
16.02.2017 22:44 Відповісти

Завантаження...