5857 відвідувачів онлайн
4 632 21

Прикордонники затримали трьох контрабандистів у гідрокостюмах на Закарпатті

У Закарпатській області співробітники Держприкордонслужби затримали трьох контрабандистів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Зокрема, учора прикордонники Мукачівського загону в рамках взаємодії з румунськими колегами припинили спробу переміщення через державний кордон тютюнових виробів. "Під час проведення спільних заходів з перевірки держрубежу прикордонники затримали поблизу річки Тиса громадянина України, який був у гідрокостюмі, та згодом виявили 4 пакунки з сигаретами", - зазначається в повідомленні.

Ще двох громадян України в гідрокостюмах затримали сьогодні зранку прикордонники відділу "Великий Бичків" цього ж загону.

"Помітивши охоронців кордону, зазначені особи спробували утекти. Для затримання порушників прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору", - поінформували в ДПСУ.

Прикордонники склали документи адмінпровадження.

Читайте також: Нелегальну АЗС, на якій торгували контрабандним пальним із РФ, виявили на Луганщині. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+7
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 623
показати весь коментар
19.02.2017 21:11 Відповісти
+5
Нищие люди зарабатывают как могут. В Украине если контрабанда идет целыми вагоносоставами то это бизнес, а если перевез пару блоков сигарет то преступление. Итог, воровать в Украине можно только богатым.
показати весь коментар
19.02.2017 21:13 Відповісти
+2
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 9852
показати весь коментар
19.02.2017 21:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В аквалангах на дельтаплане??
показати весь коментар
19.02.2017 21:11 Відповісти
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 623
показати весь коментар
19.02.2017 21:11 Відповісти
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 9852
показати весь коментар
19.02.2017 21:11 Відповісти
Не, ну, как в 90-тые через границу с Беларусью на дельтопланах перевозили сигареты - я знаю, но в гидрокостюме - это круто!!!
показати весь коментар
19.02.2017 21:12 Відповісти
Нищие люди зарабатывают как могут. В Украине если контрабанда идет целыми вагоносоставами то это бизнес, а если перевез пару блоков сигарет то преступление. Итог, воровать в Украине можно только богатым.
показати весь коментар
19.02.2017 21:13 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2017 21:16 Відповісти
по теории эволюции у жителей тех мест должны были появится жабры, а оно не
а чего?
показати весь коментар
19.02.2017 21:15 Відповісти
а подводные лодки с контрабандой они совсем не заметили))
показати весь коментар
19.02.2017 21:16 Відповісти
Если человек за день может заработать 5-10 месячных зарплат , его не фига не остановит.
показати весь коментар
19.02.2017 21:17 Відповісти
и работать его никто не заставит
показати весь коментар
20.02.2017 09:11 Відповісти
Дураки какие то. На поездах нужно возить. Ешелонами. Тогда и торговые партнеры будут довольны и мусора не тронут АТОпутеннападэ.
показати весь коментар
19.02.2017 21:19 Відповісти
Ихтиандров поймали?
показати весь коментар
19.02.2017 21:19 Відповісти
В аквалангвістів вже безвіз.
показати весь коментар
19.02.2017 21:24 Відповісти
А что работать за 40 баксов ?
Тут упыри с зп в 500 000 грн это норма,а то что рабы не по положению денег захотели это уже новость
показати весь коментар
19.02.2017 21:26 Відповісти
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 892
показати весь коментар
19.02.2017 21:30 Відповісти
А в формі з вишитими зірками на погонах чому не затримують? А в дорогущих костюмах? Вони в Києві сидять. Чи колію на Угорщину в Чопі важко перекрити з ешелонами лісу та каміння? Яка шкода нам від того, що румуни куплять цигарки? Жодної. Якщо їм не треба ті цигарки, то нехай вони й ловлять. Ешелони з лісом не бачать ті прикордонники, а от гуцула вже у воді хапають. Козли.
показати весь коментар
19.02.2017 21:38 Відповісти
100%.....пусть бы румыны свои интересы защищали!)).....нашей экономике токо приток валюты!
показати весь коментар
20.02.2017 02:56 Відповісти
Учитесь воровать у наших властей. Правда чтобы так безнаказанно воровать, нужно сразу о-о-очень много украсть!
показати весь коментар
19.02.2017 22:26 Відповісти
Пограничники задержали троих контрабандистов в гидрокостюмах на Закарпатье - Цензор.НЕТ 1732
показати весь коментар
19.02.2017 22:37 Відповісти
спецназ прям. SeaEarthAirLand.
показати весь коментар
20.02.2017 00:50 Відповісти
ВОТ РУМЫНОВ НА СИГАРЕТЫ ПОДСАДИЛИ !!! А ОБВИНЯЮТ КОНТРАБАНДИСТОВ !!!
показати весь коментар
20.02.2017 04:34 Відповісти