Канада зацікавлена у приєднанні до процесу врегулювання ситуації на Донбасі, - Єлісєєв
Про це він повідомив в інтерв'ю Українським Новинам, передає Цензор.НЕТ.
"Як показав Мюнхен (конференція з питань безпеки), нинішня ситуація викликає занепокоєння серед наших партнерів і з'являється все більше організацій і країн, які бажають зробити свій внесок у процес мирного, політико-дипломатичного врегулювання на Донбасі. Зокрема, крім США, Президент України в Мюнхені отримав чітке прагнення від Канади тим чи іншим способом, прийнятним для всіх сторін, долучитися до сприяння відновлення миру і стабільності на Донбасі", - сказав він.
Також, за його словами, рішучу готовність активізувати роль Європейського Союзу в мирному врегулюванні ситуації на Донбасі підтвердила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні.
Рашисты влетают тогда 6:1 и более...
[Зображення недоступне]
http://3rm.info/user/%E2%E5%F1%EC%E0+%F3%E1%EE%E3%E8%E9+%E8%F9%F3%F9%E8%E9/ весма убогий ищущий Вчера, 20:50
Почему на сайте нет сообщения о признании Путина паспортов ДНР-ЛНР?
Ехидный комментарий на эту тему:
Как Киеву использовать сложившуюся ситуацию? Очень просто. Надо связаться с китайской, вьетнамской, узбекской и таджикской мафиями и через них продaвать эти паспорта желающим переехать в Россию.Российский паспорт -это долго и дорого! Новоросийский-100 баксов и вэлком! Жадничать не надо! Пусть паспорт стоит дешево! Если у Донецка и Луганска не хватит бумаги-помочь! Задача в том, что-бы пол-миллиарда азиатов переселилась в гостеприимный русский дом.
-кто там?
-сто грамм!
Сам Киев конечно паспорта признавать не будет!
Принцип такой: все лучшее-старшему брату!