11863 відвідувача онлайн
3 759 37

Канада зацікавлена у приєднанні до процесу врегулювання ситуації на Донбасі, - Єлісєєв

Про це він повідомив в інтерв'ю Українським Новинам, передає Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС про визнання Путіним "паспортів" ОРДЛО: Указ не відповідає духу Мінських домовленостей. "Документи" "Л / ДНР" у рамках Євросоюзу визнано не буде

"Як показав Мюнхен (конференція з питань безпеки), нинішня ситуація викликає занепокоєння серед наших партнерів і з'являється все більше організацій і країн, які бажають зробити свій внесок у процес мирного, політико-дипломатичного врегулювання на Донбасі. Зокрема, крім США, Президент України в Мюнхені отримав чітке прагнення від Канади тим чи іншим способом, прийнятним для всіх сторін, долучитися до сприяння відновлення миру і стабільності на Донбасі", - сказав він.
Також, за його словами, рішучу готовність активізувати роль Європейського Союзу в мирному врегулюванні ситуації на Донбасі підтвердила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні.
Топ коментарі
+15
Особенно, когда они весь турнир играют в своей основной красно-белой форме, а на матч с рашкой надевают красно-черную (бандеровскую) форму.
Рашисты влетают тогда 6:1 и более...
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
20.02.2017 19:02 Відповісти
+9
А нельзя ОБСЕ на канадцев поменять...
показати весь коментар
20.02.2017 19:01 Відповісти
+8
Нарыл на кацапских сайтах )))
http://3rm.info/user/%E2%E5%F1%EC%E0+%F3%E1%EE%E3%E8%E9+%E8%F9%F3%F9%E8%E9/ весма убогий ищущий Вчера, 20:50
Почему на сайте нет сообщения о признании Путина паспортов ДНР-ЛНР?
Ехидный комментарий на эту тему:
Как Киеву использовать сложившуюся ситуацию? Очень просто. Надо связаться с китайской, вьетнамской, узбекской и таджикской мафиями и через них продaвать эти паспорта желающим переехать в Россию.Российский паспорт -это долго и дорого! Новоросийский-100 баксов и вэлком! Жадничать не надо! Пусть паспорт стоит дешево! Если у Донецка и Луганска не хватит бумаги-помочь! Задача в том, что-бы пол-миллиарда азиатов переселилась в гостеприимный русский дом.
-кто там?
-сто грамм!
Сам Киев конечно паспорта признавать не будет!
Принцип такой: все лучшее-старшему брату!
показати весь коментар
20.02.2017 19:02 Відповісти

Завантаження...