10191 відвідувач онлайн
11 171 27

Україна задоволена результатами дебатів у Раді Безпеки ООН, - спікер постпреда Ніколенко

Українська сторона, головуюча нині в РБ ООН, задоволена результатами засідання Радбезу щодо обговорення конфліктів у Європі, яке відбулося в вівторок у штаб-квартирі Організації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таку позицію висловив спікер Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

"Ми задоволені тим, що отримали повну підтримку членів Ради Безпеки, зокрема від наших ключових партнерів - США, Великої Британії, Франції - та продовжуємо з ними працювати", - зауважив за підсумками засідання представник Місії України в Нью-Йорку.
Ще одним здобутком він назвав те, що українська сторона, яку представляв на відкритих дебатах міністр закордонних справ Павло Клімкін, донесла свої пропозиції стосовно конфліктів.

Також читайте: Франція в Радбезі ООН розкритикувала визнання РФ паспортів "Д/ЛНР": "Це суперечить духу Мінських домовленостей"

"Сьогодні ми виступили з конкретними пропозиціями, як можна змінити ситуацію, як ООН може брати більш активну участь у розв'язанні конфліктів в Європі, в тому числі шляхом більш активного залучення генерального секретаря та його добрих послуг", - зауважив Ніколенко.
Він також наголосив, що деякі держави на відкритих дебатах у Радбезі були представлені на рівні міністрів закордонних справ. Серед них, зокрема, Грузія, Литва, Угорщина.

Зазначимо, у Радбезі ООН відбувалися дебати під головуванням України. З доповіддю виступили Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, Генеральний секретар ОБСЄ Лабмерто Заньєр і Генеральний секретар Європейської служби зовнішньої діяльності Хельга Шмідт.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Клімкін закликав Гутерреша і Радбез ООН бути більш ініціативними в урегулюванні конфліктів
Топ коментарі
+19
Он не пришел, обсыпался пеплом и притворяется что умер
показати весь коментар
22.02.2017 00:17 Відповісти
+14
https://twitter.com/luiza_4kalova Луиза Чкалова‏@luiza_4kalova https://twitter.com/luiza_4kalova/status/833780006497218560 20 февр.

Секреты скоропостижностиУкраина довольна результатами дебатов в Совбезе ООН, - спикер Постпреда Николенко - Цензор.НЕТ 9321
показати весь коментар
22.02.2017 00:13 Відповісти
+11
Трамп знімає санкції з Роиссії☆☆☆ дякую за увагу стратегія і реальністьУкраина довольна результатами дебатов в Совбезе ООН, - спикер Постпреда Николенко - Цензор.НЕТ 8687
показати весь коментар
22.02.2017 00:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Он не пришел, обсыпался пеплом и притворяется что умер
показати весь коментар
22.02.2017 00:17 Відповісти
Он заветировался...
показати весь коментар
22.02.2017 00:39 Відповісти
Постановочная смерть?
показати весь коментар
22.02.2017 00:55 Відповісти
Где доказательства?? ЕГОТАМНЕБЫЛО!!
показати весь коментар
22.02.2017 00:57 Відповісти
Вы что, не знаете? В наше время труп Чуркина можно купить в любом военторге!
показати весь коментар
22.02.2017 01:11 Відповісти
А вы меня не обманываете?
показати весь коментар
22.02.2017 01:23 Відповісти
Врачи якобы приехавшие на вызов, были актерами Львовского театра, как и ООНовская массовка.
показати весь коментар
22.02.2017 01:28 Відповісти
да и труп был просто пьяным польским негром , спрыгнувшим с БТРа и посыпавшим себя пылью.....
показати весь коментар
22.02.2017 01:46 Відповісти
Не в Военторге, а в SexShopе
показати весь коментар
22.02.2017 06:27 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2017 00:13 Відповісти
Как кто , ху**ло !
показати весь коментар
22.02.2017 00:40 Відповісти
А кому он подчинялся - тот и передал
показати весь коментар
22.02.2017 00:56 Відповісти
https://inforesist.org/yanukovich-ya-ne-prosil-vvodit-voyska-v-ukrainu/

«Я не просил вводить войска в Украину. Это не так. Власть пытается сейчас меня обвинить», - заявил он.

Щас начнут друг на друга пальцами тыкать, кто просил, кто не просил.
показати весь коментар
22.02.2017 01:14 Відповісти
так по ходу получается путин и яныка ПОДДЕЛАЛ ?? чтобы влезть и Крым отжать.... к тому же https://ru.tsn.ua/politika/v-sevastopole-k-anneksii-kryma-gotovilis-s-2004-goda-chalyy-808633.html Чалый рассказал, как готовилась аннексия Крыма ОНИ ЗАРАНЕЕ к ЭТОМУ ГОТОВИЛИСЬ а тут ПОДЛЕЦЫ на КРОВИ УКРАИНСКОГО НАРОДА влезли КАК ТАРАКАНЫ и готовы были утопить полуостров в крови как в Абхазии чтобы оттяпать КРЫМ
показати весь коментар
22.02.2017 04:01 Відповісти
ну так правильо...я про яныка услышал от местных бандюков гда то в году 98-99. 0а полтора -два года до его появления в киеве.что вот мол скоро приедет смотрящий от кремля,и он все порулит.
показати весь коментар
22.02.2017 05:34 Відповісти
Вот знаете, кстати, то, что Путин в Яныка _вложился_ - это факт. Та история, когда он приезжал рядом с Яныком постоять на параде 9 мая (но побрезговал у Яныка конфетку сосательную взять, а Медвед взял и пососал) - показательна. Вроде ни к Лукашенко, ни к Назарбаеву там Путин особо не наезжал на парады (у него своя страна есть 9 мая), тем более именно перед выборами, чтобы те украинцы, которые симпатизируют Путину, проголосовали за Овоща.

Ну и потом, уже в декабре 2013 к кому Овощ постоянно бегал консультироваться, выпрашивать денег и силовую помощь? К Путину же.

Ну а щас вообще разговор бессмысленный, может, уже подменили, может, нет - но странно, что он (Овощ) начал вякать: ясно же, что ему убежище предоставили взамен за поддакивание всему, что хозяин скажет.

Но что Путин вложился в Овоща, тот был готов слушаться Путина и по его указаниям расставлял на ключевые должности, в т.ч. военные и силовые, выходцев из РФ - это факт. Может, готовились к оттяпыванию Новоотсоссии, может, к аннексии целиком, может, после вхождения в Таёжный Союз случилось бы и вхождение в "Союзное государство", как у Беларуси - когда все твои силовики управляются из РФ, станешь послушным царю РФ!
показати весь коментар
23.02.2017 21:46 Відповісти
А ещё говорят, что перед этим у него состоялся очень эмоциональный разговор с путиным.
показати весь коментар
22.02.2017 01:25 Відповісти
Вата учи текст мейк америка грейт еген
показати весь коментар
22.02.2017 00:54 Відповісти
Гавкать теперь не кому и красную кнопку ВЕТО нажимать вот и пошел конструктив....
показати весь коментар
22.02.2017 00:55 Відповісти
Генсек ООН:
- На похоронах господина Чуркина (Кстати почему его нету сегодня?), только я догадался пригласить даму когда заиграла музыка.
показати весь коментар
22.02.2017 01:22 Відповісти
Як би там не було, а сьогодні Україна своїм блокуванням в ООН резолюції в зв'язку із смертю Чуркіна, виставила себе перед всім світом - не з кращої сторони (м'яко кажучи).......
показати весь коментар
22.02.2017 02:27 Відповісти
Если глюк оказался вдруг И не друг и не враг,а баг-Ты поссы на утюг и вдруг-Сам поймёшь,что дурак!
показати весь коментар
22.02.2017 05:36 Відповісти
Чуркіна, в ООН, пом'янули, як заведено. Російська сторона невдоволена, не було банкета і баянів.
показати весь коментар
22.02.2017 08:47 Відповісти
"Медичним експертам, які проводили розтин тіла посла Росії в ООН Віталія Чуркіна, потрібні додаткові дослідження, щоб визначити, як і чому він занедужав у власному кабінеті, а потім помер.
Про це пише http://hosted.ap.org/dynamic/stories/U/US_RUSSIA_DIPLOMAT_DEAD?SITE=AP&SECTION=HOME&TEMPLATE=DEFAULT Asociated press.
Міські медичні експерти прийшли до висновку, що смерть Чуркіна потребує подальшого вивчення, яке, як правило, включає токсикологічні та інші дослідження. Вони можуть зайняти кілька тижнів."
З УП.
показати весь коментар
22.02.2017 10:52 Відповісти