9491 відвідувач онлайн

Кількість людей, які перетинають кордон із Кримом, зменшується, - ДПСУ

За минулу добу адмінмежу з півостровом в обидва боки перетнуло трохи більше ніж 5 тисяч осіб.

За минулу добу адміністративний кордон з окупованим Кримом перетнуло в обидва боки понад 5 тисяч осіб, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це на брифінгу заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.
"За минулу добу адмінмежу в обидва боки перетнуло трохи більше ніж 5 тисяч осіб і 870 транспортних засобів", - заявив Олег Слободян.
При цьому він зазначив, що в Прикордонслужбі фіксують зниження пасажиро-транспортного потоку на кордоні з окупованим півостровом.
"Порівняно з січнем минулого року ми спостерігаємо зниження кількості пасажирів на 7 відсотків і на 28% кількості транспортних засобів", - зазначив Слободян і додав, що схожі тенденції спостерігають і в лютому.
Спікер Держприкордонслужби Олег Слободян також додав, що всі пункти на адміністративному кордоні з окупованим Кримом працюють у штатному режимі.
Топ коментарі
+4
А должна быть закрыта, наглухо! Пример тому Грузия. У людей есть чувство собственного достоинства, а тут есть БАРЫГИ!
показати весь коментар
23.02.2017 13:57 Відповісти
+4
5 тысяч хорошенькое дело, сокращается. 50 тушек в день - это сокращается. Поцчему, Украина разрешает *********** по своей территории унтерменшам. При эпидемии, карантин обязательный. Нужно локализовать источник заразы. Где наши эпидемслужбы, поцчему не работают
показати весь коментар
23.02.2017 13:59 Відповісти
+2
Граница между Грузией и Россией закрыта наглухо???????????????????
показати весь коментар
23.02.2017 14:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
игровая зона,желающих все меньше и меньше,,,
показати весь коментар
23.02.2017 13:51 Відповісти
5 тысяч хорошенькое дело, сокращается. 50 тушек в день - это сокращается. Поцчему, Украина разрешает *********** по своей территории унтерменшам. При эпидемии, карантин обязательный. Нужно локализовать источник заразы. Где наши эпидемслужбы, поцчему не работают
показати весь коментар
23.02.2017 13:59 Відповісти
Переправу запустили. То ж лёд был.
показати весь коментар
23.02.2017 14:10 Відповісти
Количество людей, которые пересекают границу с Крымом сокращается, - ГПСУ - Цензор.НЕТ 5375
показати весь коментар
23.02.2017 13:53 Відповісти
але...шеф!!!
ну где же этот бл...й Чонгар!!!
показати весь коментар
23.02.2017 13:54 Відповісти
Просто не сезон и не более. Хотя могут приписать заслугу турчитто.
показати весь коментар
23.02.2017 13:55 Відповісти
А должна быть закрыта, наглухо! Пример тому Грузия. У людей есть чувство собственного достоинства, а тут есть БАРЫГИ!
показати весь коментар
23.02.2017 13:57 Відповісти
Граница между Грузией и Россией закрыта наглухо???????????????????
показати весь коментар
23.02.2017 14:02 Відповісти
Ну, совсем наглухо с таким соседом как РФ, не получится. Во всяком случае Грузия хотя бы инициировала и осуществила (на некоторое время) разрыв дипотношений с РФ. А наша власть постоянно саботирует этот процесс.
показати весь коментар
23.02.2017 14:12 Відповісти
А разве они их восстановили? По моему все контакты, через Швейцарское посольство.
показати весь коментар
23.02.2017 14:34 Відповісти
Россиянам для поездки в Грузию виза не нужна, виза нужна грузинам для поездки в Россию.
показати весь коментар
23.02.2017 14:39 Відповісти
АБХАЗИЕЙ и Ю ОСЕТИЕЙ, если знаешь такое!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
23.02.2017 14:04 Відповісти
Да не сезон вроде...