10907 відвідувачів онлайн

У моєму випадку - це вже третя спроба викрадення, - Гончаренко

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".
"У моєму випадку це вже третій (замах, - ред.). Перша група, яка планувала моє вбивство, була затримана навесні або в червні 2014 року. Друга група була затримана в квітні 2015 року. Це ті, хто планували створення так званої "Одеської народної республіки". І того , й іншого разу все було дуже схоже, це була спецоперація СБУ. Мені говорили, що робити, куди їхати, де з'являтися. Це тривало кілька тижнів. Тому я вже все це пережив, зараз для мене це досить звичайне. Може не найкраща звичка, але звичка є звичка", - заявив Гончаренко.

На питання про те, чи планує посилити охорону, депутат відповів: "Не планую, таких планів немає. Відповім їм по-одеськи:"Не дочекаються" і мене не залякати".
Також заявив про готовність співпрацювати з правоохоронцями і надалі.

Нагадаємо 2 травня 2014 року в Одесі в результаті масових заворушень з участю проросійських сепаратистів і українських активістів загинуло 48 осіб, постраждали близько 300.
Почалися зіткнення в центрі міста, де були застрелені кілька людей. Потім проукраїнські активісти прийшли на Куликове поле до наметового містечка сепаратистів і почали його громити. Намети загорілися, почалася пожежа в Будинку профспілок, в якому також загинуло понад 40 осіб.
Організатори сепаратистського виступу були затримані. У квітні 2015 року Прокуратура передала до суду справу про перший епізод трагедії 2 травня.
Зараз у Малиновському райсуді Одеси розглядаються кілька епізодів справи про масові заворушення, що мали місце в центрі міста.
На лаві підсудних - 20 обвинувачених, з яких п'ятеро утримуватися під вартою (в тому числі двоє росіян), у інших - інші заходи.
Топ коментарі
+33
Городок в западно-американской степи. Салун. За столом сидят два ковбоя, местный и приезжий, и пьют виски. Вдруг по улице кто-то проносится на огромной скорости, паля во все стороны из револьверов. В салуне никто и ухом не ведёт.

Приезжий местному:

- Билли?
- Да, Гарри?
- Что это было, Билли?
- Это был Неуловимый Джо, Гарри.
- А почему его зовут Неуловимым Джо, Билли?
- Потому что его никто ещё не поймал, Гарри.
- А почему его никто ещё не поймал, Билли?
- Потому что он нафиг никому не нужен, Гарри.
показати весь коментар
23.02.2017 17:03 Відповісти
+22
агент 03
показати весь коментар
23.02.2017 17:01 Відповісти
+22
Джеймс Бонд отдыхает .. это ж за каких дебилов надо держать народ чтобы такое говно гнать.
показати весь коментар
23.02.2017 17:02 Відповісти

Завантаження...