Бойовики "ДНР" зі стріляниною відібрали у спостерігачів ОБСЄ безпілотник
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
Згідно з повідомленням, інцидент стався приблизно о 14:30 24 лютого біля Ясинуватої.
Патрульні місії намагалися запустити безпілотник, маючи намір проконтролювати можливий артобстріл Донецької фільтраційної станції, коли озброєні люди направили зброю на них і захопили безпілотник, після чого один із бойовиків відкрив вогонь поруч із патрулем.
"Вогонь по беззбройних цивільних спостерігачах є не тільки безпосередньою загрозою для життя відважних чоловіків і жінок, які роблять усе можливе, щоб принести мир в Україну, це прямий виклик колективній волі 57 держав-учасниць ОБСЄ і Мінським угодам", - заявив голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрул Апакан
Апакан наполягає на притягненні бойовиків до відповідальності. Він також наголосив, що такі дії не повинні залишитися безкарними.
Топ коментарі
+85 Viktor Stecenko
показати весь коментар
24.02.2017 19:41 Відповісти Посилання +67 Dimitry Dvorcovoy
показати весь коментар
24.02.2017 19:40 Відповісти Посилання +62 Lvbnhj
показати весь коментар
24.02.2017 19:39 Відповісти Посилання