11225 відвідувачів онлайн
43 458 119

Бойовики "ДНР" зі стріляниною відібрали у спостерігачів ОБСЄ безпілотник

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Згідно з повідомленням, інцидент стався приблизно о 14:30 24 лютого біля Ясинуватої.
Патрульні місії намагалися запустити безпілотник, маючи намір проконтролювати можливий артобстріл Донецької фільтраційної станції, коли озброєні люди направили зброю на них і захопили безпілотник, після чого один із бойовиків відкрив вогонь поруч із патрулем.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Безпілотник російського виробництва виявлено в Авдіївці: візуальних пошкоджень немає, швидше за все відмовила апаратура, - Аброськін. ФОТОрепортаж

"Вогонь по беззбройних цивільних спостерігачах є не тільки безпосередньою загрозою для життя відважних чоловіків і жінок, які роблять усе можливе, щоб принести мир в Україну, це прямий виклик колективній волі 57 держав-учасниць ОБСЄ і Мінським угодам", - заявив голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрул Апакан
Апакан наполягає на притягненні бойовиків до відповідальності. Він також наголосив, що такі дії не повинні залишитися безкарними.

Також читайте: Спостерігачі ОБСЄ зафіксували в окупованих бойовиками населених пунктах "Гради", танки, БМП і зенітки
Топ коментарі
+85
Боевики "ДНР" со стрельбой отобрали у наблюдателей ОБСЕ беспилотник - Цензор.НЕТ 9223
показати весь коментар
24.02.2017 19:41 Відповісти
+67
Выдражаем им глубокие обеспокоенности.
показати весь коментар
24.02.2017 19:40 Відповісти
+62
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
24.02.2017 19:39 Відповісти

Завантаження...