Садовий: "Застерігаю Президента і прем'єра від силового розгону активістів-блокадників"
Мер Львова, лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий застерігає владу від силового розгону активістів-блокадників на Донбасі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це мер Львова написав на своїй сторінці в Facebook."Звинувачення в тому, що я організував блокаду окупованого Донбасу як помсту за "сміттєву" блокаду Львова навіть не буду коментувати. Всі, хто дружать з головою, розуміють, що це абсурд. Це розуміють навіть ті, хто озвучує ці тези. Ну просто "темники" такі прийшли. Нема ради", - пише Садовий.
Хочу висловитись про інший тренд в коридорах влади - обговорення варіанту силового розгону активістів-блокадників на Донбасі. Моя позиція проста:
1. Я наполегливо застерігаю Президента та Прем'єр-міністра навіть не думати про такий варіант. Нічого гіршого, ніж силовий конфлікт між українцями поблизу лінії фронту, уявити зараз собі не можливо. А ідея з підсилання "тітушок" до ветеранів АТО могла прийти лише в дуже нездорову голову.
2. Звертаюсь до організаторів блокади та центральної влади з проханням повернутись до теми переговорів - публічних, фахових і в інтересах українського народу.
3. Вважаю, що такі переговори можливі за відмови зі сторони влади від будь-яких погроз на адресу активістів а також визнання всіма сторонами наступних аксіом:
- єдиною темою для переговорів з російською окупаційною адміністрацією на Донбасі може бути лише питання звільнення українських військовополонених;
- торгувати з компаніями, які платять данину окупаційній владі, недопустимо;
- тримати енергетичну безпеку країни в залежності від окупантів недопустимо.
Якщо ми всі погоджуємось з цими тезами, потрібно приймати Закон про визнання реальності - офіційного статусу непідконтрольних територій як "окупованих" з усіма міжнародно-правовими наслідками. Проект в Раді - справа за депутатами", - пише лідер "Самопомочі"
"Сьогодні цю політику в інтересах держави реалізовують ветерани АТО на коліях Донбасу. Не тому, що їм персонально не подобається хтось у владі. А тому, що вони на війні вибороли моральне право, аби вимагати, щоб інші на цій війні принаймні не заробляли", - зазначає Садовий.
Топ коментарі
+62 viktor schröder
показати весь коментар
01.03.2017 14:40 Відповісти Посилання +55 larisa890
показати весь коментар
01.03.2017 14:43 Відповісти Посилання +50 Lvbnhj
показати весь коментар
01.03.2017 15:19 Відповісти Посилання