4784 відвідувача онлайн

"Авдіївці потрібна вода!" - Матюхін звернувся до волонтерів за допомогою

Спікер прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін просить волонтерів привезти воду в Авдіївку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Щоб зрозуміти, наскільки не далеко просунулась цивілізація, просто відключіть воду та світло ...і швидко опуститесь із небес цивільзованого існування в реалії грішної землі....Волонтери, якщо їдете в наші краї, везіть воду... Авдіївці потрібна вода!" - написал Матюхін.



Також читайте: Води в міських резервуарах Авдіївки майже не залишилося, - Жебрівський

Нагадаємо, раніше спікер прес-центру штабу АТО повідомив, що вранці бойовики дві години поспіль били по позиціях ЗСУ в районі Авдіївки.
Топ коментарі
+53
Пістець, а те що всі дороги в Авдіївку пристріляні терористами з калібрів 152мм та 203мм, це Матюхін знає? Тепер нехай порошенко з ахметовим самі везуть туди воду, бо Авдіївку треба було евакуювати ще пару років тому! Мешканці Авдіївки це живий щит порошенка-ахметова для ахметівського коксохіму і те що досі не евакуювали Авдіївку це КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН влади! А тепер коли панове олігархи обісрались зі всією державною машиною, тепер знову кричать волонтери караул! А от йух вам! Евакуюйте людей, виконуйте свій конституційний обовязок, мляді продажні! Вода в Авдіївку тільки військовим!
показати весь коментар
02.03.2017 09:48 Відповісти
+45
А террористам шоколадные бесплатно подкинут и электрики и воды.
показати весь коментар
02.03.2017 09:45 Відповісти
+33
Вы меня конечно извините, но обратитесь к президенту, кабмину, депутатам, у которых 9лярдов по декларациям. Лично у меня после уплаты коммунальных, к сожалению, остается не так много возможностей волонтерствовать.
показати весь коментар
02.03.2017 09:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ПАПа сказал,без волонтеров управимся.
показати весь коментар
02.03.2017 12:37 Відповісти
Авдіївка - приклад того, як буде діяти ця влада у випадку маштабного ЧП: звертатись до волонтерах і сидіти в телевізорі, як зараз Барига і Гройсман
показати весь коментар
02.03.2017 13:04 Відповісти
Чим раніше дострокові президентські, тим майбутня КАТАСТРОФА буде меньшою. Але повністю її вже не уникнути, нажаль...
показати весь коментар
02.03.2017 13:06 Відповісти
Любая влада так действует, пока за ней нет народного контроля.
показати весь коментар
02.03.2017 13:07 Відповісти
А где же государственные институты???? Коль все строиться волонтерском движении может туда и налоговые поступления туда направлять....
показати весь коментар
02.03.2017 13:17 Відповісти
Це все одно, що сказати: Раз ми видаляємо зуби через дупу, то давайте дупою і харчуватись.

Може таки перевибори?
показати весь коментар
02.03.2017 14:03 Відповісти
ну так обратитесь к своему прикормленному бирюкову полиграф полиграфычу! Только тару свою предоставьте, иначе он вам организует гривен по 5 за пустую баклагу с мусорных баков! А еще без газа и пены как он любит, иначе плюсуй еще грн по 15 за литр!
показати весь коментар
02.03.2017 14:26 Відповісти
РЕБЯТА, А НАФИГА НАМ ТО ГОСУДАРСТВО НУЖНО, РАЗ МЫ - ВСЕ САМИ?
показати весь коментар
02.03.2017 14:45 Відповісти
Голова хоч і дурна, але зовсім без голови, все ж гірше. Нам би мізків трохи, щоб ми не голосували за добревідомих пройдисвітів. І можна йти на дострокові
показати весь коментар
02.03.2017 15:32 Відповісти
государство как всегда показало свою импотенцию? это же не бюджетное бабло *******, как, что так сразу волонтеры должны разруливать
показати весь коментар
02.03.2017 14:52 Відповісти
Что за государство такое, что за местные власти? если они население даже водой не в состоянии обеспечить.
показати весь коментар
02.03.2017 14:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2