9935 відвідувачів онлайн

До кінця березня вишка на Чонгарі запрацює у звичному режимі, - Костинський

До кінця березня 2017 року телевежа на Чонгарі запрацює в повному обсязі.

Про це заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Також читайте: На адмінмежі з Кримом проходить "радіодуель" з окупантами, за правилами, які ми встановлюємо, - Костинський

"Уже в цьому місяці вишка на Чонгарі працюватиме в звичайному режимі, оскільки наразі вона працює в тестовому режимі. З квітня повинні працювати всі 4 радіостанції", - заявив Костинский.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 27 грудня 2016 року видала ліцензії чотирьом радіостанціям, які зможуть вести мовлення на Крим. Ними стали Українське радіо (суспільне мовлення), місцева херсонська радіостанція, кримськотатарське радіо "Meydan", "Радіо кримських громад".

Також читайте: Ведучими Євробачення в Києві будуть Остапчук, Скічко і Мірошниченко. ФОТО
Топ коментарі
+4
про киви и рыло
показати весь коментар
04.03.2017 17:22 Відповісти
+4
И что они будут передавать? Прожектор реформаторов? А может радиодетектив "Феофания". Это интересно, конечно, но с Конан-Дойл не сравнить. А потому вопрос о смысле теле(радио)вышки, при отсутствии контента становится особенно интересным. Я бы предположил, что весна берет свое и Стецю очень хочется в Монако. Это все объясняет. Мне тоже хочется, но у меня вышки нет, и я не кум президента. Что очень и очень жаль...
показати весь коментар
04.03.2017 17:45 Відповісти
+3
До конца марта вышка на Чонгаре заработает в обычном режиме, - Костинский - Цензор.НЕТ 4884
показати весь коментар
04.03.2017 17:28 Відповісти

Завантаження...