До кінця березня вишка на Чонгарі запрацює у звичному режимі, - Костинський
До кінця березня 2017 року телевежа на Чонгарі запрацює в повному обсязі.
Про це заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії."Уже в цьому місяці вишка на Чонгарі працюватиме в звичайному режимі, оскільки наразі вона працює в тестовому режимі. З квітня повинні працювати всі 4 радіостанції", - заявив Костинский.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 27 грудня 2016 року видала ліцензії чотирьом радіостанціям, які зможуть вести мовлення на Крим. Ними стали Українське радіо (суспільне мовлення), місцева херсонська радіостанція, кримськотатарське радіо "Meydan", "Радіо кримських громад".
Топ коментарі
+4 Яукр
показати весь коментар
04.03.2017 17:22 Відповісти Посилання +4 кацалапый хряк
показати весь коментар
04.03.2017 17:45 Відповісти Посилання +3 Яукр
показати весь коментар
04.03.2017 17:28 Відповісти Посилання