10257 відвідувачів онлайн

Жодних підстав переносити суд щодо Насірова не було, - прокурори САП

Жодних медичних або процесуальних підстав переносити засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Роману Насірову не було.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV, про це прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявили після закінчення засідання суду.
"У нас лише 72 години, щоб обрати запобіжний захід. У Насірова така велика кількість захисників, найімовірніше, для того, щоб затягувати процес. Під час другого огляду медики не сказали жодного слова, яке могло б бути підставою для перенесення суду на неділю", - заявив начальник відділу антикорупційної прокуратури Роман Синьків.

За словами прокурора, лікарі виміряли тиск, взяли аналіз крові і зробили "некатегоричний висновок, що у Насірова підвищений тиск, який потрібно частково стабілізувати".
За словами іншого прокурора САП, Андрія Перова, не було жодних ні медичних, ні процесуальних підстав переносити засідання суду.

За словами Перова, Насіров сам відмовлявся від їжі протягом дня.
"Лікарі виміряли Насірову пульс, тиск, зробили аналіз крові. Його тиск був трохи підвищеним, і йому рекомендували перебувати на стаціонарі, але це була лише рекомендація", - розповів Перов.

Читайте також: САП збирається просити суд заарештувати Насірова з альтернативою застави 2 млрд грн, - прокурор

Нагадаємо, вранці 4 березня Насірова вивезли з лікарні "Феофанія" в Інститут кардіології імені Стражеска для перевірки діагнозу. З Інституту кардіології його відправили до Солом'янського районного суду для обрання запобіжного заходу. Як повідомлялося раніше, засідання суду мало було початися о 19:00. О 20:20 в будівлю суду прибули співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і Національної поліції. Начальник Шевченківського районного управління поліції Герман Приступа заявив журналістам, що близько 20:00 невідома особа повідомила про замінування будівлі. Перевірка будівлі не підтвердила факт мінування.

Дивіться також: "Даних про гостру невідкладну кардіологічну патологію немає". Журналісти оприлюднили копію медичного висновку клініки Стражеска про здоров'я Насірова. ДОКУМЕНТ

Коли засідання суду почалося, адвокати Насірова заявили, що не довіряють лікарям, які спільно зі співробітниками Національного антикорупційного бюро доставили підозрюваного до суду. Також у цих медичних працівників не виявилося при собі службових посвідчень. Тому суд допустив до обстеження підсудного лікарів, яких викликали адвокати.

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі "Феофанії" спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозруНасірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Через це прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було прийнято, бо правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не відкидають, що сума завданих державі збитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнена. Натомість Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Водночас у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін усунув Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.
Топ коментарі
+29
и где эти адвокатишки были, когда из больниц менты вытягивали израненных активистов и волокли ночью в суд, а судьи устраивали ночные судилища ?

ну да, сотни тысяч, как "инфарктный" Насиров, адвокатишкам не отстегивали
показати весь коментар
05.03.2017 01:30 Відповісти
+26
противно уже читать про этого насирова, и на шоу это смотреть. Страна идиотов. Конфисковать все имущество и посадить пожизненно. Нет, таскают в Феофанию. Какого черта??
показати весь коментар
05.03.2017 01:35 Відповісти
+24
Раненый или сильно напуганный опоссум падает, притворяясь мёртвым. При этом у него стекленеют глаза, изо рта течёт пена, а анальные железы испускают секрет с неприятным запахом. Эта мнимая смерть часто спасает опоссуму жизнь - преследователь, обнюхав неподвижное тело, обычно уходит. Зверька можно пнуть ногой или закинуть подальше - он всё равно себя ничем не выдаст. Некоторое время спустя опоссум «оживает» и убегает.
показати весь коментар
05.03.2017 01:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 6430
показати весь коментар
05.03.2017 07:47 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 5626
показати весь коментар
05.03.2017 07:50 Відповісти
Раненый или сильно напуганный опоссум падает, притворяясь мёртвым. При этом у него стекленеют глаза, изо рта течёт пена, а анальные железы испускают секрет с неприятным запахом. Эта мнимая смерть часто спасает опоссуму жизнь - преследователь, обнюхав неподвижное тело, обычно уходит. Зверька можно пнуть ногой или закинуть подальше - он всё равно себя ничем не выдаст. Некоторое время спустя опоссум «оживает» и убегает.
показати весь коментар
05.03.2017 07:54 Відповісти
и как назвать "медиков" таковыми, когда они определяют давление 60 на 90 - "слегка" повышенным?? какое же у его рожи обычно-нормальное?? и если "стресс" - то сразу надо тащить в феофанию? из-за таких, как он, у всех украинцев непроходящий стресс, где наша "феофания"?
показати весь коментар
05.03.2017 07:57 Відповісти
РОМАН ОБСЕРОВ! НАСРАЛЬНАЯ ЖЕРТВА!
показати весь коментар
05.03.2017 07:57 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 8389
показати весь коментар
05.03.2017 08:01 Відповісти
https://twitter.com/s_vakarchuk Svyatoslav Vakarchuk‏Подлинная учетная запись @s_vakarchuk https://twitter.com/s_vakarchuk/status/837696798487629825 3 мар.

За відсутності Незалежного Антикорупційного Суду більшість затримань підозрюваних в корупції стають просто інфоприводами. Без наслідків.
показати весь коментар
05.03.2017 08:06 Відповісти
Доброчесній людині для захисту від підозри не потрібні аж десять адвокатів. Така їх кількість у ПАНА Насірова означає лише те,що злодійського бруду на ньому чимало, і його один-два захисника відмити неспроможні!!!
показати весь коментар
05.03.2017 08:06 Відповісти
Наші адвокати зараз навчені допомагати не дотримуватись законів, а обходити їх на свою злочинну користь, і тому їх так багато, хтось щось та підкаже, і клієнтові поміч, і собі на бутерброд з ікрою вистачить.
показати весь коментар
05.03.2017 08:26 Відповісти
это работа адвоката-все толковать в пользу подзащитного, работа прокурора-строить обвинение Это и есть правосудие Если мы построили государство, в котором врачи врут и судьи тоже врет и воруют, то это претензии к нам с вами
показати весь коментар
05.03.2017 09:45 Відповісти
Сколько шума из-за одного вонючки!!! "Кончить" его по-тихому да и все. Иначе или откупится, или сбежит.
показати весь коментар
05.03.2017 08:08 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 1696
показати весь коментар
05.03.2017 08:54 Відповісти
ПРОКУРОРЫ САП ВЫ УЩЕРБНЫЕ ЛОХИ!
показати весь коментар
05.03.2017 08:23 Відповісти
Видимо, у нас все врачи с разным образованием. Одни делают операцию по-Филлипински, это когда запускают руки в чремо, вырывают там кусок негодности, а потом вынимают руки и даже следа нет. Насралову такую сделали. В его возрасте чуть повышенное давление - норма, но с такой мордой у него давление выше 160 постоянно. Значит будет в тюрьме сидеть в больничной коляске. И смех и грех. Ведь для других людей, простых, я имею в виду, которые не входят в круг президента, тоже придется коляску давать на суд и тюрьму (это если посадят, что очень сомнительно)
показати весь коментар
05.03.2017 08:37 Відповісти
А Семенченко чому Насірова не витягує?
показати весь коментар
05.03.2017 08:39 Відповісти
Короче, я за импичмент. Иначе барыга уничтожит Украину.
показати весь коментар
05.03.2017 08:39 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 5082
https://twitter.com/chastime Голоc Амepики‏Подлинная учетная запись @chastime https://twitter.com/chastime/status/838111307853262850 11 ч11 часов назад

"Влада України переважно не вживала належних заходів для переслідування й покарання більшості посадовців, що чинили зловживання"-Держдеп США https://t.co/BBoPAiz09y pic.twitter.com/BBoPAiz09y

11 ответов 334 ретвитов 120 отметок «Нравится»
Вот оценка ..шоколадніх.. пакращень
показати весь коментар
05.03.2017 08:39 Відповісти
Атмосфера безкарности и влада бездарей.
показати весь коментар
05.03.2017 08:58 Відповісти
Порох никогда не будет пнрестраивать судебную систему
показати весь коментар
05.03.2017 08:42 Відповісти
Но народ он не поменяет, правда? Так что пойдет со всей системой на свалку истории
показати весь коментар
05.03.2017 09:00 Відповісти
Но тут прийдём мы..... "другие".... и возглавим коррупцию.... делиться надо.....
Надо этих заставить изменить судебную систему.... создать антикоррупционный суд.... и т. д....
Пусть говно сами за собой убирают.... иначе всё вернётся на круги своя, но с другими хвамилиями.... личное мнение.
http://news.liga.net/articles/politics/14702821-vyzov_poroshenko_pochemu_nabu_vzyalos_za_nasirova_i_chem_eto_grozit.htm

Один из западных дипломатов сказал http://www.liga.net/ LIGA.net , что сейчас перед президентом http://file.liga.net/person/404-petr-poroshenko.html Петром Порошенко и его союзниками по коалиции главный экзамен на честность. В ЕС и США внимательно следят за тем, какой выбор он сделает, какой выбор будет делать парламент и какие решения будут приняты в ближайшие месяцы.
показати весь коментар
05.03.2017 09:22 Відповісти
Наш парламент после опубликования е-деклараций СИДИТ ТИШЕ МЫШИ.
Вспомните хоть одно громкое заявление депутатов за последние два месяца?
Все боятся, шо на них натравят ГПУ. И молчат.
А мы наивные, думали, что е-декларации -это европейская демократия.
показати весь коментар
05.03.2017 11:02 Відповісти
Та как могут травить любих друзів.......??? Онежеж усе друзья... кумы.... сваты....
показати весь коментар
05.03.2017 11:12 Відповісти
Вопрос только - когда?
показати весь коментар
05.03.2017 09:24 Відповісти
Це робота парламенту.
показати весь коментар
05.03.2017 09:36 Відповісти
Война за коррупцию.... кто будет возглавлять.....
https://www.youtube.com/watch?v=TSP8MwsQR34

показати весь коментар
05.03.2017 08:42 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 6804
показати весь коментар
05.03.2017 08:52 Відповісти
Що ми тут обговорюємо.. Чергове лайно на ношах?..Та рано чи пізно здохне воно. І лежатиме голяком в морзі з затиснутим в дупі доляром... Мова про інше - Кожного
дня калічать та вбивають наших воїнів. Гинуть мирні люди... Але всю ту банду при владі турбує лише одне бабло і лише бабло.... Та насрати мені на того Насірова. Він ніхто,він звичайна шістка, на місце якої вже поклали таку ж шістку Продана. І від того нічого не зміниться, якщо далі дозволяти цим негідникам при владі і їх ляльководи далі обкрадати і вбивати нас.....
Банду - ГЕТЬ ! Злодіяку - на гілляку!
показати весь коментар
05.03.2017 08:56 Відповісти
Ty ili trus ili predatel, vybrai sam kto ty!
показати весь коментар
05.03.2017 09:10 Відповісти
Ja ne v Ukraine i ja ne ukrainets, no esli, v Estonii... V Estonii nekogda bolshe ne butet Rossia, i oni dazhe ne v sile takogo organizovat, rakety padajut, muzheki umirajut....
показати весь коментар
05.03.2017 09:14 Відповісти
No ne nado raslabitsa, Rossia slaba no ne sovsem besilna
показати весь коментар
05.03.2017 09:15 Відповісти
Судью на мыло!
показати весь коментар
05.03.2017 08:57 Відповісти
если насировы и компания воруют и воруют, на какие же деньги чинить инфраструктуру-опять обирать нищих старух и стариков
показати весь коментар
05.03.2017 10:18 Відповісти
Вспоминается осенний перл насирова: Если видите у кого-то iPhone 7, можете этим людям сказать, что они преступники

Какая ирония судьбы...
показати весь коментар
05.03.2017 09:10 Відповісти
взяли моду мерзости ... как только выдвигают подозрение на них падучая нападает ...
показати весь коментар
05.03.2017 09:10 Відповісти
Насиров умирает?
На носилках его прмым ходом на передок, туда где сейчас из всех калибров валят орки.
Все станут свидетелями чудесного исцеления "хер догонишь"!
показати весь коментар
05.03.2017 09:11 Відповісти
Головна підстава, що насіров не в тюрьмі - це те, що порошенко не в тюрьмі, а в президентському кріслі.....
показати весь коментар
05.03.2017 09:11 Відповісти
Никаких оснований переносить суд по Насирову не было, - прокуроры САП - Цензор.НЕТ 2868
показати весь коментар
05.03.2017 09:14 Відповісти
Поки не почнуть садити за грати разом з насраловими, чаусами та іншою крадькуватою шушарою усіх тих, хто їх покриває: лікарів, що "не можуть встановити діагноз" або взагалі вигадують його; суддів, що безпідставно переносять засідання; представників влади, що відверто чинять тиск і т.п. Насралов має відповідати за свої вчинки, а ці - за свої. Що це за вистава? Чекаєте, поки люди знову на вулиці вийдуть?
показати весь коментар
05.03.2017 09:25 Відповісти
покриває їх всіх будівельник псячих будок з компанією..........
показати весь коментар
05.03.2017 09:33 Відповісти
Видимо начали договариваться - ночь для переговоров - посмотрим утром результат
показати весь коментар
05.03.2017 09:26 Відповісти
http://blogs.pravda.com.ua/authors/muzhdabaev/ Айдер Муждабаєв

Президент встретился с рабочими Уралвагон... Харьковского тракторного завода. И вот что он там наговорил:
"Кто-то очень хочет "расшатать лодку", кому-то очень хочется с флагами походить по проспектам, выкрикивая: "Долой!", потому что работать не умеют. Ничего, даже собачьей будки в жизни не построили, и призывают к дестабилизации ситуации в государстве... Мы не позволим это делать, нам с такими не по пути. Рабочая Слобожанщина вместе с рабочей Галичиной, рабочая Полтавщина вместе с рабочей Одесщиной, объединившись все, мы, украинцы, будем делать все для того, чтобы реформировать страну, делать ее богаче, увеличивать мощность производства, выйти на очень важные результаты реформ".

Что это? На кого рассчитана такая риторика? Какая "лодка"? Какая "собачья будка"? Какая ещё "рабочая Слобожанщина..." из уст крупнейшего олигарха? Порошенко что, российских пиарщиков у себя трудоустроил? Очень похоже. Потому что считать народ такими кончеными дебилами могут только они. Это очень знакомый для меня стиль, я все это в России слышал. Уши вянут. Невероятно. Тупо. Отвязно. Самая мягкая оценка - идиотизм.

Петр Алексеевич, вы чего? Встаньте у зеркала - и по щекам себя, по щекам. Приходите в себя. Украинцы не россияне, вы в курсе этого факта? Через три года после Майдана вы толкаете народу абсолютно путинскую "патриотическую" туфту - вместо реальных реформ, вместо борьбы с коррупцией.

Вы, похоже, охренели совсем, ребята, на Банковой. Украинцам такую пареную репу не впаришь, они терпеть к себе такое отношение, как к умственно отсталым, долго не будут. Не превращайтесь в клуб политических самоубийц, это мой вам абсолютно добрый совет.
показати весь коментар
05.03.2017 09:29 Відповісти
шоколадный миллиардер намекает что после очередного повышения комуналки, все рабочие будут жить в собачьих будках?
показати весь коментар
05.03.2017 10:00 Відповісти
грабить народ с давление можно и в "феофанию" ни разу не забрали...но вот показания давать- низя....а твари конченные..
показати весь коментар
05.03.2017 09:43 Відповісти
Ему предполагают дать за воровство пары миллиардов два года (730 дней) тюрьмы. Считаем при таком раскладе, за сколько баксов начисляется один день тюрьмы для олигархов:

$2 000 000 000 / 730дней = 2млн.739тыс.726 $ за один день отсидки.
Согласен при такой оплате 1-го дня тюрьмы отсидеть за Насирова пару недель.
Давайте уважаемые читатели Цензора, давайте сообща отсидим за доходягу Насерова при условии сохранения им такой нам оплаты 1-го тюрьмодня, а то, не дай бог, помреть в расцвете сил!
показати весь коментар
05.03.2017 09:52 Відповісти
Предлагаю в медвузах срочно ввести новый факультет: симуляция болезней для vip-особ. Думаю, специалисты будут очень востребованы, особенно в Феофании.
показати весь коментар
05.03.2017 09:55 Відповісти
нужно вообще отобрать у ДУСи эту больницу Феофания, которая принадлежит государственному управлению делами (ДУСя) и занимает 50 гектаров леса в Голосиевском парке. Как и саму ДУСю ликвидировать. Пусть коррупционеры лечится как все в БСМП и районных больницах....А Феофанию передать для лечения ветеранов и инвалидов войны с Россией
показати весь коментар
05.03.2017 10:06 Відповісти
« Если проблему можно решить за деньги, то это не проблема, это расходы»
/Еврейская мудрость/
показати весь коментар
05.03.2017 10:20 Відповісти
....з мовчазної нашої згоди за 25 років, наша держава перетворилася в гідру корупції, відрубуєш одне щупальце, виростає інше, обираєш іншого депутата чи президента з надією на зміни, а виявляться, що це щупальце тієї ж гідри. І цю гідру з теперішніми щупальцями не подолати, бо ця гідра з своїми щупальцями керує нашою державою.
Парадокс полягає у тому, що в часи комуняцької інквізиції, підозрювані з допомогою фізичної розправи признавалися в всіх приписаних і не приписаних гріхах а в теперішній ситуації всі факти на лице і їм нічого не можуть зробити. Здається мені панове, що без радикальних мір ми цю гідру не здолаємо......
показати весь коментар
05.03.2017 10:57 Відповісти
Ну так то ж український суд
показати весь коментар
05.03.2017 10:58 Відповісти
Сборище колорадских жуков: только за жопу взяли, сразу лапки к верху, и ну "хворiти".
показати весь коментар
05.03.2017 15:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2